Menu

Konferencja: „Procedury chore na COVID? Jak pandemia dotknęła procedurę cywilną, karną i sądowoadministarcyjną”

47589
By 30 czerwca 2021

W imieniu Przewodniczącej Komisji Praw Człowieka przy Naczelnej Radzie Adwokackiej, adw. Natalii Klima-Piotrowskiej, serdecznie zapraszam na konferencję „Procedury chore na COVID? Jak pandemia dotknęła procedurę cywilną, karną i sądowoadministarcyjną” organizowaną wspólnie przez Rzecznika Praw Obywatelskich dr. hab. Adama Bodnara i Naczelną Radę Adwokacką wraz z Komisją Praw Człowieka przy Naczelnej Radzie Adwokackiej.

Konferencja odbędzie się w dniu 1 lipca 2021 r. w godzinach 9:00–15:00 w formule hybrydowej: stacjonarnie w biurze Rzecznika Praw Obywatelskich przy ul. Długiej 23/25 w Warszawie oraz w internecie i za pośrednictwem platformy zoom. Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele biura RPO, adwokaci oraz sędziowie.

Wykład wprowadzający do konferencji wygłosi dr hab. prof. UW Mirosław Wyrzykowski.

Konferencja jest adresowana do profesjonalnych pełnomocników procesowych, sędziów, prokuratorów, a także przedstawicieli innych profesji prawniczych oraz organizacji pozarządowych działających na rzecz ochrony praw człowieka.

Prosimy o zgłoszenie udziału w konferencji do 28 czerwca 2021 roku, wyłącznie elektronicznie na adres dzial.osobowy@nra.pl wraz z podaniem adresu mailowego i wskazaniem wykonywanego zawodu (np.: adwokat, radca prawny, aplikant lub osoba zainteresowana tematyką konferencji).

Z uwagi na obostrzenia covidowe liczba osób mogących osobiście uczestniczyć w konferencji jest ograniczona do 20, a o udziale osobistym w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Pozostali zainteresowani będą mogli wziąć udział w konferencji za pośrednictwem platformy zoom, a nadto będzie ona także transmitowana w internecie na kanale YouTube Rzecznika Praw Obywatelskich oraz na fanpage’u Naczelnej Rady Adwokackiej na portalu Facebook.

Uczestnicy chcący uzyskać potwierdzenie uczestnictwa w konferencji proszeni są o zaznaczenie tej okoliczności w zgłoszeniu udziału w konferencji celem otrzymania linku do platformy Zoom. Udział w konferencji zapewnia uczestnikom 6 punktów z zakresu doskonalenia zawodowego.

 

Szczegóły:

Procedury chore na covid Program Konferencji_final

 

Close Menu
0