Oferta online- kursu prawniczego języka niemieckiego dla radców prawnych i aplikantów radcowskich

By 19 stycznia 2021

Szanowni Państwo,

zwracamy się do Państwa z ofertą kursu online „Deutsch für Juristen” – kursu prawniczego języka niemieckiego dla radców prawnych i aplikantów radcowskich.

Międzynarodowy rozwój rynku prawniczego powoduje potrzebę i chęć zdobywania nowych umiejętności językowych zarówno przez początkujących w zawodzie aplikantów radcowskich, jak i doświadczonych radców prawnych. Jako czynni prawnicy i praktycy w obszarze lingwistyki, współpracujący na co dzień z klientami niemieckojęzycznymi, dostrzegamy to i wychodzimy temu naprzeciw.

Aktualnie prowadzimy kurs „Deutsch für Juristen” przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Kurs organizowany jest przez Komisję ds. szkolenia zawodowego i cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych kolegów i koleżanek z OIRP.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową oraz sylwetkami prowadzących (w załączeniu).

Jeżeli nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem, zapraszamy do kontaktu.

szczegóły w załączniku poniżej:

Oferta kursu j. niemieckiego prawniczego OIRP Szczecin

Kurs niemieckiego prawniczego – ogłoszenie