Menu

Oferta publikacji wizytówek kancelarii

33783

Zapraszamy członków OIRP w Szczecinie do publikacji wizytówek kancelarii w Katalogu Kancelarii:
katalogkancelarii.pl

.

Katalog Kancelarii to platforma internetowa, która – przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi – sprawnie i skutecznie, łączy prawników o różnych specjalizacjach z osobami potrzebującymi wsparcia prawnego w rozwiązaniu problemów osobistych lub zawodowych.

Katalog Kancelarii:

• prezentacja wizytówki kancelarii w wiarygodnym serwisie
• możliwość publikacji artykułów kancelarii z odesłaniem do jej strony www, w serwisie odwiedzanym przez 500 000 użytkowników miesięcznie
• pozyskiwanie nowych klientów
• możliwość udzielania porad prawnych on-line
• możliwość prezentacji wizytówki kancelarii w serwisach tematycznych Wiedza i Praktyka odwiedzanych przez 1 500 000 użytkowników miesięcznie

Kancelarie zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie kontaktu (e-mail lub nr telefonu) na adres katalogkancelarii@wip.pl bądź przekazanie danych kontaktowych bezpośrednio na stronie serwisu: „DODAJ WIZYTÓWKĘ”.

Wiedza i Praktyka jest jednym z największych dostawców informacji fachowej w Polsce. Od 1997 roku wspieramy w codziennej pracy różne grupy zawodowe, korzystające ze specjalistycznej wiedzy prawników. W celu zapewnienia usług prawnych na najwyższym poziomie, stworzyliśmy serwis ułatwiający osobom szukającym rozwiązania problemu prawnego w Internecie (zawodowego lub osobistego) kontakt z wybraną kancelarią.

Kamil Surawski
Business Development Manager
Katalog Kancelarii
kom. +48 660404163
ksurawski@wip.pl