Menu

Piknik Radcowski 07.07.2018 r.

30449
By 14 czerwca 2018

Szanowni Państwo,

Rada OIRP w Szczecinie wspólnie z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń Ergo Hestia S.A. oraz BMW Bońkowscy ma przyjemność zaprosić Państwa na Piknik radcowski, który odbędzie się w dniu 7 lipca br. w godzinach od 13:00 do 20:00 w ogrodach restauracji Willa Ogrody przy ul. Wielkopolskiej 19 w Szczecinie. W programie imprezy przewidziano wiele atrakcji zarówno dla najmłodszych (w tym min. animacje, gry i zabawy), jak również dla dorosłych uczestników imprezy.

Wśród tych drugich w szczególności zachęcamy wszystkich radców prawnych i aplikantów radcowskich do udziału w II Turnieju o Puchar Rady OIRP w Szczecinie w Tenisie Stołowym. Zgłoszeń do udziału w turnieju prosimy dokonywać mailowo do kol. Alberta Kuźmińskiego, członka ww. komisji, na adres rzecznikprasowy@oirp.szczecin.pl, w terminie do dnia 29 czerwca b.r. do godziny 13:00. Ilość zgłoszeń pozwoli Komisji ds. integracji i promocji zawodu oszacować zainteresowanie turniejem, a w rezultacie przedstawić dalsze szczegóły co do ewentualnych kategorii i systemu rozgrywek.

Wśród innych atrakcji przewidujemy: :

 1. zamki dmuchane dla dzieci
 2. trampolinę do skakania
 3. strefę malucha (zabawy plastyczne i ruchowe dla najmłodszych)
 4. malowanie twarzy dzieci
 5. megaplanszówkę
 6. baloniarza
 7. pokaz wielkich baniek mydlanych
 8. pokaz wojów słowiańskich (prezentacja strojów, pojedynki przy użyciu starodawnych broni
 9. iluzjonistę
 10. darta
 11. piłkarzyki
 12. zawody w siłowaniu na rękę
 13. możliwość jazdy testowej samochodami BMW i Mini

O innych atrakcjach, które uprzyjemniać będą Piknik, będziemy Państwa sukcesywnie informować.

Zapisy na Piknik zostały zakończone, zgodnie z ogłoszeniem, w dniu 29 czerwca br. Nie przewidujemy możliwości dokonywania zapisów po upływie tego terminu.

0