Spotkania z Prawnikami Zagranicznymi: Doing Business in Asia

By 2 września 2021

Spotkania z Prawnikami Zagranicznymi: Doing Business in Asia – system prawny Hongkongu i usługi zarządzania majątkiem.

Szanowni Państwo,

na prośbę Komisji Zagranicznej OIRP w Gdańsku przekazujemy informację o szkoleniu organizowanym przez gdańską Izbę w ramach cyklu spotkań z prawnikami zagranicznymi.

Spotkanie na platformie ZOOM
Data: 7 września 2021, godz. 14.00.
Spotkanie z Panem Mecenasem C.M. Chan z Hongkongu.

Mecenas C.M. Chan jest prawnikiem (solicitor) wykonującym zawód w Hongkongu. W praktyce zawodowej skupia się na obsłudze podmiotów gospodarczych, specjalizuje się w prawie handlowym. Mecenas Chan ma rozległe doświadczenie w doradzaniu międzynarodowym korporacjom, w tym firmom z listy Fortune 500, w zakresie zarządzania aktywami/majątkiem, podatków, sukcesji i zgodności (compliance). Obecnie Pan Chan jest radcą prawnym w firmie inwestycyjnej i konsultantem firmy prawniczej w Hongkongu.

Udział w spotkaniu jest punktowany jak udział w szkoleniu.

Link do spotkania: