Szkolenie – Nowelizacja ustawy Kodeks postępowania cywilnego

By 7 listopada 2016,

W związku z dużym zainteresowaniem tematyką zmian do kodeksu postępowania cywilnego, zorganizowane zostało dodatkowe szkolenie zawodowe, które będzie prowadził SSR dr Tomasz Radkiewicz. Szkolenie odbędzie się dnia 19 listopada 2016 r. w godz. 10.00-14.00 w sali konferencyjnej na II piętrze w Hali Azoty Arena w Szczecinie przy ul. Szafera 3/5/7. Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się za pośrednictwem strony internetowej. Odpłatność za udział w szkoleniu wynosi 30 zł. Osoby które były zapisane na odwołane szkolenie z tej tematyki, które miały się odbyć w Kołobrzegu oraz w Szczecinie mogą wziąć udział w szkoleniu bez obowiązku uiszczania opłaty. Zgłoszenie do udziału w szkoleniu wymaga jednak rejestracji uczestnika poprzez system zapisów OIRP w Szczecinie. Do zgłoszenia należy załączyć dowód opłacenia uczestnictwa w odwołanym szkoleniu. Zaznaczam jednak, iż o zapisach na szkolenie w takim przypadku również decyduje kolejność dokonanych zgłoszeń.

Kierownik Szkoleń Zawodowych
OIRP w Szczecinie