Szkolenie wyjazdowe- zmiana terminu, rezygnacje

By 15 kwietnia 2020

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy,

informujemy, że w związku ze stanem epidemii szkolenie wyjazdowe w Międzyzdrojach zostało przeniesione na 13-15 listopada. W związku z powyższym osoby, które chcą zrezygnować z uczestnictwa w szkoleniu w nowym terminie prosimy o przesłanie stosownego oświadczenia na adres szkolenia@oirp.szczecin.pl w terminie do dnia 20 kwietnia br. do godz. 14. Osobom, które zrezygnują ze szkolenia w nowym terminie zwrócimy opłatę za szkolenie, przy czym osoby te nie będą mogły się powtórnie na to szkolenie zapisać. Osoby, które nie zgłoszą rezygnacji ze szkolenia zostaną automatycznie przepisane na nowy termin (w takim wypadku opłata zostanie zwrócona po znalezieniu zastepstwa dla osoby rezygnującej udziału w szkoleniu). Informujemy również, że miejsca zwolnione do dnia 20 kwietnia zostaną udostępnione dla osób chętnych do wzięcia udziału w szkoleniu (nadal obowiązuje przy tym zasada pierwszeństwa dla osób regularnie uiszczających składki od października 2019 r.).