Szkolenie zawodowe z SSA Krzysztofem Górskim- kontynuacja 22 kwietnia o 17:00

By 14 kwietnia 2020

Koleżanki i Koledzy,

niniejszym informujemy, iż szkolenie zawodowe (w formie online) „Epidemia jako siła wyższa i jej skutki dla zobowiązań cywilno-prawnych” z SSA Krzysztofem Górskim, przerwane w dniu 8 kwietnia z przyczyn technicznych, będzie kontynuowane w dniu 22 kwietnia o godz. 17. Logowanie do szkolenia odbywać będzie się w oparciu o linki, które otrzymaliście w związku ze szkoleniem. Prosimy ich zatem nie usuwać. Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą sytuację, informując jednocześnie, iż zleciliśmy już zakup nowego komputera bazowego tak, aby w przyszłości szkolenia oprzeć na nowym sprzęcie, a ten dotychczasowy zabezpieczyć jako awaryjny.

Informujemy jednocześnie, iż osoby, które nie były wcześniej zapisane, a chcą wziąć udział w kontynuacji szkolenia w dniu 22 kwietnia, mogą zapisać się poprzez portal E-Izba:
E-Izba,
a oplata za udział w kontynuowanym szkoleniu w takim przypadku wynosi 15,00 zł. Za udział w szkoleniu w dniu 22 kwietnia takie osoby uzyskają 3 punkty szkoleniowe.