Skip to main content
search
0

Turniej Strzelecki o Puchar Dziekana ORA

23948
By 12 czerwca 2017

W imieniu Okręgowej Rady Adwokackiej serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie integracyjnej dla członków ORA i OIRP, która odbędzie się w Ośrodku Strzeleckim im. Adw. Janusza Flaszy w Pucicach i zostanie połączona z Turniejem Strzeleckim o Puchar Dziekana ORA.

24 czerwca 2017r (sobota), od godziny 12.00. do 02.00. (niedziela)

Program ramowy:

12.00.- 15.00. Turniej strzelecki o Puchar Dziekana ORA z broni krótkiej. Specjalna możliwość oddania strzałów z KBKAK (kałasznikowa). Sesja zdjęciowa z różnymi rodzajami broni palnej (szczególnie dedykowana dla Pań). Strzelanie odbędzie się pod okiem instruktorów. Zgodnie z zasadami do czasu zdania broni obowiązuje pełen zakaz kosztowania napojów o innych niż herbata właściwościach. Turniej odbędzie się w wielu kategoriach. Każdy będzie miał do oddania 10 strzałów na turnieju. Ośrodek przewiduje różne gratisowe strzelania w trakcie imprezy. Przewidujemy puchary i dyplomy dla startujących.

15.00.-16.00. Wręczenie pucharów, nagród i dyplomów. Niespodzianka.

16.00.- 02.00. ognisko i zabawa taneczna na wolnym powietrzu przy muzyce DJ. W przypadku złej aury zabawa taneczna pod zadaszeniem jednak nadal na powietrzu.

Menu:

Grochówka z kuchni polowej, udko drobiowe, filet drobiowy, bitki wieprzowe, kiełbasa, kaszanka, pieczony ziemniak z cebulą i kiełbasą, smalec, ogórki kiszone, sałatka z kapusty pekińskiej, pieczywo, dodatki, kawa, herbata, napoje (cola, fanta, sprite, soki owocowe). Napoje o innych właściwościach.

Osoby, które zgłoszą takową chęć wcześniej mogą również dokonać rezerwacji miejsca hotelowego na terenie ośrodka w cenie 60zł od osoby. Można spokojnie zabrać ze sobą dzieci. Ośrodek dysponuje 29 miejscami noclegowymi.

Zabieramy ze sobą każdego kto umie się bawić i chce uczestniczyć, nie ograniczamy się do członków Naszej Izby.

Osoby zainteresowane proszone są o wpisanie się na listę wyłożoną w Radzie i dokonanie opłaty najpóźniej do dnia 05 czerwca 2017.

Koszt od osoby:

110 zł uczestnik nie biorący udziału w turnieju strzeleckim

150 zł uczestnik, startujący w turnieju strzeleckim (opłata zawiera koszt amunicji i stanowiska strzeleckiego wraz z instruktorem)

Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy drogą mailową: lexpolice@wp.pl lub pod telefonem 0501-672-152.

Termin wpłat i zgłoszeń upływa zatem dnia 12.06.2017. Ideą imprezy jest dalsza integracja środowiska w miejscu, które zostało nazwane imieniem wspaniałego adwokata Janusza Flaszy. Ilość miejsc ograniczona! Prosimy o przekazywanie tej wiadomości dalej.

 

Close Menu