Zaproszenie na szkolenie „Aplikacja radcowska. Sztuka dydaktyki”.

By 14 września 2021

Szanowni Państwo,

w imieniu Komisji Aplikacji KRRP serdecznie zapraszamy wykładowców prowadzących zajęcia na aplikacji radcowskiej na szkolenie online pt. „Aplikacja radcowska. Sztuka dydaktyki”, który odbędzie się 23 września 2021 r. o godz. 17.00.

Wykład poprowadzi Bartosz Fingas tutor i trener w Collegium Wratislaviense, który zajmuje się organizacją Ogólnopolskiego Kongresu Tutoringu, a także jest szkoleniowcem z zakresu tutoringu, rozwoju talentów oraz mentoringu. Bartosz Fingas jest autorem „Podręcznika sztuki dydaktyki” napisanego specjalnie dla wykładowców na aplikacji radcowskiej, którego premiera odbędzie się już wkrótce. Podręcznik będzie bezpłatnie dystrybuowany do wykładowców przez Okręgowe Izby Radców Prawnych.

Dodatkowe informacje o wydarzeniu znajdą Państwo na naszej stronie: [LINK]

Szkolenie odbędzie się na platformie Zoom a udział w nim jest bezpłatny.

Link do formularza rejestracyjnego na szkolenie dostępny jest pod adresem: [FORMULARZ REJESTRACYJNY]

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, otrzymają Państwo na wskazany w formularzu adres e-mail link do wydarzenia na platformie Zoom.