Zaproszenie na wykład „Godność urzędu sędziego wobec wyzwań współczesności”

By 26 kwietnia 2019

W imieniu Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego Wydziału Prawa i Administracji  Uniwersytetu Szczecińskiego serdecznie zapraszamy przedstawicieli Państwa samorządu na wykład Sędziego Sądu Najwyższego Michała Laskowskiego pt. „Godność urzędu sędziego wobec wyzwań współczesności”, który odbędzie się 8 maja 2019 r. o godzinie 12:00 w auli Wydziału Matematyczno-Fizycznego Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Wielkopolska 15).
Wydarzenie odbywa się w ramach organizowanego przez nas cyklu seminariów pt. „Odcienie Sprawiedliwości”,  w którym zapraszamy do wygłoszenia wykładu znane osobistości ze świata prawa i polityki, pokazując różne sposoby postrzegania prawa i innych z nim związanych zagadnień.

Ze względów organizacyjnych na wydarzenie obowiązuje rejestracja. Osoby zainteresowane udziałem w wykładzie prosimy o przesłanie stosownej informacji drogą mailową na adres: sekretariat@oirp.szczecin.pl

Z wyrazami szacunku,
Patryk Kupis