11. Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS w Szczecinie

By 17 października 2013,

Szanowni Państwo,

W imieniu Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA, Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA, Stowarzyszenia Edukacji Społecznej i Prawnej „Ius et Ratio” oraz Społecznego Instytutu Filmowego serdecznie zapraszam Państwa do udziału w 11. Objazdowym Festiwalu Filmowym WATCH DOCS. Prawa Człowieka w Filmie, który odbywać się będzie w dniach 21 – 24 października 2013 r.
WATCH DOCS Prawa Człowieka w Filmie jest jednym z najstarszych i największych festiwali filmów o prawach człowieka na świecie, gromadzący blisko 70.000 widzów w całej Polsce. W trakcie szczecińskiej odsłony festiwalu zaprezentowane zostaną światowej klasy filmy dokumentalne, podejmujące problematykę praw człowieka, z repertuaru 12. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego WATCH DOCS Prawa Człowieka w Filmie. Pokazy odbywać się będą w Centrum Filmowym „Helios” (Kupiec), 13 Muzach oraz Klubie Delta. Wstęp na wszystkie projekcje jest bezpłatny.

Więcej informacji na temat Festiwalu znajdą Państwo na stronie internetowej www.watchdocs.pl oraz na profilu wydarzenia na portalu Facebook www.facebook.com/WatchDocsSzczecin

Program festiwalu:

Z wyrazami szacunku,