Skip to main content
search
0

II Mistrzostwa Radców Prawnych w biegu na dystansie półmaratonu 17 maja 2015r.

7940

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Opolu pod patronatem Krajowej Rady Radców Prawnych serdecznie zaprasza wszystkich radców prawnych i aplikantów radcowskich do wzięcia udziału w II Mistrzostwach Radców Prawnych w biegu na dystansie Półmaratonu w dniu 17 maja 2015 r., które to zawody będą odbywały się w ramach imprezy Maraton Opolski 2015.

Bieg odbędzie się ulicami Opola na dystansie półmaratonu (II pętle), szczegóły trasy na stronie Maratonu Opolskiego. Okręgowa Izba Radców Prawnych zapewnia odrębną klasyfikację w kategorii kobiet i mężczyzn z podziałem na dwie kategorie wiekowe (do 30 roku życia i powyżej 30 roku). Na najlepszych czekają puchary. Dla wszystkich biorących udział medale, specjalne koszulki, pasta party, punkty żywieniowe i odżywcze na trasie biegu.

Regulamin biegu, forma zgłoszenia udziału, trasa, dojazd dostępne są na stronie www.maratonopolski.pl. Podczas rejestracji na stronie Maratonu Opolskiego  prosimy o zaznaczenie  udziału w dodatkowej klasyfikacji radców prawnych. Osoby, które zarejestrują się i uiszczą opłatę startową do 20 kwietnia 2015 r. otrzymają koszulki we wskazanym przez siebie rozmiarze.

Oprócz rejestracji na w/w stronie internetowej prosimy o dodatkowe potwierdzenie udziału w imprezie przesyłając wiadomość na adres e – mailowy komisja-sportu@oirp.opole.pl, również wskazując rozmiar ewentualnej koszulki.

Osoby kontaktowe:
radca prawny Michał Dybka 602823512
radca prawny Dariusz Hryniów 796109449

Close Menu