Konferencja 14 – 17 listopada 2024 r.

By 13 września 2024,

Szanowni Państwo,

Zarząd Ogólnopolskiej Federacji Doradców Restrukturyzacyjnych i Syndyków z siedzibą w Warszawie w ramach corocznych szkoleń dla kadry specjalizującej się w tematyce prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego przygotował program jesiennej konferencji, która odbędzie się w dniach:

14 – 17 listopada 2024 r. w Hotelu Echo w Cedzynie k/Kielc na temat :
      • Wybrane zagadnienia prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego.
      • Krajowy Rejestr Zadłużonych.
      • Kodeks Postępowania Cywilnego i Kodeks Cywilny – procedury w świetle ostatnich zmian prawa w tym zakresie.

Program tej konferencji obejmie tematykę zmian w prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym oraz w prawie cywilnym omawianą na wykładach plenarnych, natomiast zajęcia dotyczące Krajowego Rejestru Zadłużonych odbędą się w formie warsztatów szkoleniowych.
Zajęcia poprowadzą doświadczeni wykładowcy, sędziowie, syndycy i pracownicy sądów wydziałów gospodarczych:
Prof. dr hab. Andrzej Jakubecki, SSO Leszek Ciulkin (Sąd Okręgowy w Białymstoku), SSO Mirosław Trzaska (Sąd Okręgowy w Białymstoku), SSR Łukasz Kozakiewicz (Sąd Rejonowy w Wałbrzychu, syndyk Jan Hincz Warszawa, Kierownik Sekretariatu Wydziału Gospodarczego Sądu Rejonowego w Olsztynie.

Szkolenie organizowane przez OFDRiS ma na celu zwrócenie uwagi na wprowadzane istotne zmiany w prawie, rozwiązywanie problemów pojawiających się w trakcie prowadzonych postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych oraz wymianę doświadczeń i rozwiązań stosowanych w praktyce.
Jesienna konferencja 2024 skupiać będzie także uwagę na korzystaniu z Krajowego Rejestru Zadłużonych, w tym na praktycznych wskazówkach ułatwiających obsługę postępowań w Rejestrze. Uczestnicy na zajęciach warsztatowych pracują na własnym sprzęcie komputerowym i kontach ID w Rejestrze.
Zwracamy się z prośbą do Państwa o poinformowanie osób zrzeszonych w Tutejszej Izbie o możliwości uczestniczenia w organizowanym szkoleniu mającym na celu przekazanie wiedzy i praktycznych zastosowań w postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych.

Program konferencji Cedzyna

karta – Hotel Echo Cedzyna listopad 2024