Konferencja organizowana przez NRA „Pełnosprawna niepełnosprawność”

By 2 września 2014,

Serdecznie zapraszamy na konferencję organizowaną przez Komisję Praw Człowieka przy NRA, pt.: „Pełnoprawna niepełnosprawność”, która odbędzie się w dniu 27 września 2014r. w Poznaniu na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza  w Sali Beta przy Al. Niepodległości 53.

Osoby zainteresowane konferencją (wstęp wolny) prosimy o kontakt wyłącznie na adres: dzial.osobowy@nra.pl do dnia 22 września do godz. 15:30. Zaznaczamy, iż nie ma innej możliwości rejestracji. Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy podanie w zgłoszeniu elektronicznym zawodu oraz adresu do korespondencji celem późniejszej wysyłki dokumentów potwierdzających uczestnictwo w konferencji.

Pełnoprawna Niepełnosprawność – zaproszenie

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia list zgłoszeń przed upływem podanego terminu.

Dorota Romanowska

Dział Osobowy