Kurs: „Cywilnoprawna ochrona dóbr osobistych w społeczeństwie informatycznym”

By 24 listopada 2014,

Katedra Prawa Cywilnego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie zaprasza do wzięcia udziału w drugiej edycji specjalistycznego kursu pt. „Cywilnoprawna ochrona dóbr osobistych w społeczeństwie informatycznym”. Podzielony został na 5 modułów kształcenia, które łącznie obejmują 52 godziny dydaktyczne. Zajęcia planowane są od marca do czerwca 2015 r.

Wykładowcami są pracownicy uniwersytetu Jagiellońskiego, sędziowie Sądu Apelacyjnego w Krakowie oraz adwokaci i radcowie specjalizujący się w prawie nowych technologii i mediów. Kurs adresowany jest głównie do prawników-praktyków i aplikantów zawodów prawniczych.  Planowanych jest 7 jednodniowych zjazdów odbywających się w soboty co dwa tygodnie. Koszt kursu to 1650 zł.

Zajęcia odbywać się będą w budynku Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury w Krakowie (ul. Przy Rondzie 5). Istnieje możliwość zamówienia noclegów na miejscu tj. w Domu Aplikanta.  Szczegółowe informacje dotyczące kursu oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie : www.law.uj.edu.pl/dobra-osobiste/.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z opiekunem kursu – dr Katarzyną Pałką: katarzyna.palka@uj.edu.pl lub sekretarzem kursu – mgr Tomaszem Markiem: tomasz.marek@uj.edu.pl tel.: 601-676-471.