Międzynarodowa Konferencja w Gdańsku 13 – 15 czerwca 2013 r.

By 24 kwietnia 2013,

Międzynarodowa Konferencja w Gdańsku

13 – 15 czerwca 2013 r.

„Nowe regulacje Unii Europejskiej w zakresie transgranicznych postępowań spadkowych”

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku zaprasza na organizowaną wspólnie z Europejskim Stowarzyszeniem Prawników w Brukseli (AEA-EAL Association Européenne des Avocats – European Association of Lawyers) w dniach 13 – 15 czerwca 2013 r. w Gdańsku Międzynarodową Konferencję poświęconą nowym regulacjom UE w zakresie postępowań spadkowych.

W przededniu Konferencji w dniu 13.06.2013 r. o godz. 17.00 odbędzie się przyjęcie powitalne na zaproszenie Prezydenta Miasta Gdańska, a następnie wspólne spotkanie uczestników Konferencji na nieformalnej kolacji w Restauracji Latający Holender na Starym Mieście w Gdańsku. Konferencja odbędzie się w dniu następnym w nowo wybudowanym Ośrodku Szkoleniowym Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku przy ul. Czajkowskiego 3. Prelegentami będą specjaliści – praktycy i pracownicy naukowi uczelni wyższych z )Polski i Niemiec. Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne. Na zakończenie Konferencji, o godz. 20.00 odbędzie się uroczysta kolacja w Restauracji Filharmonia. W dniu 15.06.2013 r. zapraszamy uczestników Konferencji na wspólną wyprawę statkiem z Gdańska do Sopotu. W drodze powrotnej do Gdańska (autokarem) odwiedzimy Uniwersytet Gdański, Wydział Prawa, po którym oprowadzą nas jego pracownicy. Osobom zainteresowanym indywidualną wyprawą na Zamek w Malborku oferujemy wszelką niezbędną pomoc i informacje umożliwiające dojazd i zakup biletów. Osobom spoza Trójmiasta rekomendujemy odpowiednio wcześniejszą indywidualną rezerwację hotelu z uwagi na rozpoczynający się letni sezon turystyczny 2013.

Termin zgłaszania udziału w Konferencji i w imprezach towarzyszących upływa w dniu 30.05.2013 r.
Uwaga!
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

OPŁATY:

Opłata konferencyjna (która obejmuje: udział w Konferencji w dniu 14.06.2013 r., a w tym napoje i słodycze w trakcie przerw kawowych oraz lunch w godz. 12.20 – 13.30) wynosi:

• 150 zł dla radców prawnych z OIRP w Gdańsku ,
  • 100 zł dla aplikantów radcowskich (pula miejsc limitowana)
  • 200 zł dla radców prawnych z innych Izb w Polsce
  • 250 zł dla pozostałych prawników

W celu propagowania idei Partnerstwa Wschodniego Okręgowa Izba Radców Prawnych oferuje bezpłatny udział w Konferencji radcom prawnym i adwokatom z Armenii, Azerbejdżanu , Białorusi, Gruzji, Mołdawii i Ukrainy.

Opłaty za imprezy towarzyszące:

• 150 zł – udział w uroczystej kolacji w dniu 14.06.2013 r.
  • 50 zł – udział w wyciecze statkiem z Gdańska do Sopotu i powrót autobusem do Gdańsk w dniu 15.05.2013 r.

Za udział radcy prawnego w Konferencji przysługuje 16 punktów szkoleniowych.

Formularz zgłoszenia oraz szczegółowy program Konferencji znajdują się poniżej:

Formularz zgłoszeniowy na Konferencję

Program Konferencji Gdańsk

Program Konferencji Gdańsk ang.