Skip to main content
search
0

Mikro Flota – Program dla Radców i aplikantów

10268
By 11 stycznia 2016,

Uprzejmie informuję, że Krajowa Rada Radców Prawnych w ramach projektu prowadzenia kancelarii przez członków naszej korporacji zawarła umowę z współpracy z PKN ORLEN.

W oparciu o nią każdy radca prawny oraz aplikant radcowski (przedsiębiorca) upoważniony będzie do zakupu paliwa z upustem w wysokości 12 groszy na każdej stacji firmowanej przez PKN ORLEN, ponadto otrzyma inne rabaty na stacjach, będzie miał możliwość płacenia za przejazdy autostradami, płatności za parkowanie w największych miastach w Polsce, w ramach udostępnionego rachunku przez PKN ORLEN – wszystkie usługi będą możliwe dzięki karcie MIKRO FLOTA.

Podajemy unikalny kod, który ma posłużyć do możliwości skorzystania z oferty przy jej aktywacji na stronie internetowej partnera: 14OIRPSZC50709.

Przedstawiamy instrukcję skorzystania z oferty ORLEN – MIKROFLOTA.

Wariant I
Nowy Klient:

  1. Na stronie mikroflota.orlen.pldokona rejestracji w zakładce Rejestracja,
  2. Zaloguje się na MIKROFLOTA.orlen.pl i wypełni formularz z danymi firmy oraz wpisze w  polu kod promocyjny swój kod rabatowy otrzymany od OIRP, w której jest zrzeszony,
  3. Po uzupełnieniu formularza (wraz z ilością zamówionych kart i/lub numerami rejestracyjnymi samochodów) kliknie „Weryfikuj zabezpieczenie i wyślij”,
  4. Po chwili otrzyma komunikat czy weryfikacja uzyskała status pozytywny,
  5. Po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wygeneruje umowę,
  6. Odeśle do PKN: podpisaną umowę w 2 egzemplarzach, dokumenty rejestrowe firmy: zaświadczenie o nadaniu numeru NIP, zaświadczenie REGON oraz aktualny wyciąg z CEIDG bądź KRS,
  7. Adres do wysyłki: PKN ORLEN S.A.: Dział Sprzedaży Kart Flotowych, Program MIKROFLOTA, PKN ORLEN S.A.; ul. Chemików 7, 09-411 Płock.

Wariant II
klient, który ma już zawartą umowę z PKN Orlen S.A. – ( cel-  poprawa warunków handlowych​ ):

1. Na stronie flota.orlen.pl , po zalogowaniu w zakładce Moja flota wybierze Akcje promocyjne i w polu kod promocyjny wpisze swój kod rabatowy otrzymany od OIRP, w której jest zrzeszony.

 

Close Menu