Skip to main content
search
0

Niebieski Parasol” – Dni Bezpłatnych Porad Prawnych – 14-19.09.2015r.

8569

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 14-19 września 2015r. odbędzie się już szósta ogólnopolska akcja pn. „Niebieski Parasol” – Dni Bezpłatnych Porad Prawnych. Wzorem lat ubiegłych tegoroczna akcja została objęta honorowym patronatem ze strony Prezydenta Rzeczypospolitej Polski. Ponadto do powyższej inicjatywy planujemy włączyć władze Miasta Szczecina oraz Regionu, co jedynie ma na celu wzmocnić charakter powyższego wydarzenia.

KRRP podjęła już działania związane z nadaniem akcji jednolitego charakteru zarówno pod względem organizacyjnym, jak i również medialnym. Na początku września będą emitowane informacje dotyczące tegorocznej akcji w massmediach ogólnopolskich.

W związku z tym, w imieniu Pani Dziekan Rady OIRP w Szczecinie zapraszam wszystkich radców prawnych do udziału w powyższej inicjatywie polegającej na udzielaniu bezpłatnych porad prawnych.

Radców prawnych zainteresowanych proszę o zapoznanie z dalszą częścią wiadomości.

Anna Koziura
rzecznik prasowy OIRP Szczecin

Zainteresowanych proszę o wskazanie:

  • daty i godzin udzielania bezpłatnych porad prawnych w okresie 14-19 września 2015r.
  • dziedziny lub dziedzin prawa, w ramach których będą udzielane porady,
  • miejsca udzielania porad prawnych, tj. w prowadzonej Kancelarii czy poza kancelarią; w sytuacji udzielania porad prawnych poza kancelarią, Izba zapewni miejsce udzielania porad prawnych

Lista radców prawnych, czy też Kancelarii, które będą czynnie uczestniczyć w tegorocznej akcji, będzie podana do publicznej wiadomości na stronie internetowej www.kirp.plwww.oirp.szczecin.pl, mediom ogólnopolskim oraz lokalnym, a także będzie opublikowana na stronie Urzędu Miasta w Szczecinie, a nadto zostanie załączona w formie wydrukowanej do wszystkich materiałów informujących o ww. wydarzeniu.

Uprzejmie zapraszam wszystkich radców prawnych do udziału w tegorocznej akcji i przesyłanie zgłoszeń na adres sekretariat@oirp.szczecin.pl w terminie do dnia 21.08.2015r.

Wszelkie pytania dotyczące powyższej inicjatywy proszę kierować bezpośrednio na adres rzecznikprasowy@oirp.szczecin.pl lub tel. 600 202 771

Anna Koziura
rzecznik prasowy OIRP Szczecin

 

Close Menu