Skip to main content
search
0

Prace nad nowym nr dwumiesięcznika „In Gremio”

11673

Szanowni Państwo, Koledzy i Koleżanki,

uprzejmie informuję, że trwają obecnie prace nad „nową odsłoną” dwumiesięcznika szczecińskich środowisk prawniczych „In Gremio”.

Planowane są liczne zmiany zarówno co do treści, jak i formy pisma. Ale o tym – mam nadzieję – przekonają się Państwo już niebawem, po lekturze kolejnego numeru… Pewnym „novum” jest również oficjalne powołanie nowego Redaktora Naczelnego, jak również Komitetu Redakcyjnego „In Gremio”.

Z uwagi na to, że – uchwałą Okręgowej Rady Adwokackiej w Szczecinie z dnia 11 lipca 2016 r. – powołano mnie na członka ww. Komitetu i jednocześnie powierzono mi zaszczytną, ale i trudną, rolę reprezentowania interesów samorządu radcowskiego w tymże gremium, składającym się w przeważającej mierze z Kolegów i Koleżanek Adwokatów, zwracam się do Państwa z niniejszym apelem o wsparcie tej inicjatywy.

Serdecznie zachęcam Państwa do aktywnego udziału we współtworzeniu tego pisma. Zachęcam Państwa zarówno do publikowania na łamach „In Gremio”, motywowania swoich Aplikantów do twórczej aktywności, jak również do zgłaszania do mnie wszelkich sugestii, uwag i zastrzeżeń pod adresem pisma. Państwa aktywność i konstruktywna krytyka pomogą nam jeszcze trafniej odpowiedzieć na oczekiwania i potrzeby Koleżeństwa. To jakie będzie nowe „In Gremio” zależy głównie od Państwa.

Tych z Państwa, którzy nie zdecydowali się jeszcze na prenumerowanie „In Gremio” (tj. bezpłatne otrzymywanie jednego numeru pisma nad adres Kancelarii bądź miejsca zamieszkania), gorąco zachęcam do wyrażenia takiej woli. Wystarczy jeden e-mail, aby dołączyć do społeczności „In Gremio”.

Na wiadomości od Państwa i Państwa artykuły do kolejnego, 101. już numeru proszę przesyłać bezpośrednio do mnie, bądź na skrzynkę redakcji:redakcja@ingremio.pl

Z przyjemnością odpowiem na wszelkie nurtujące Państwa pytania i wątpliwości.

Z serdecznymi, koleżeńskimi pozdrowieniami,

r. pr. Anna Leśnik

Członek Komitetu Redakcyjnego „In Gremio”

 

Close Menu