Skip to main content
search
0

Program Multisport i Multilife. Termin zamawiania kart.

65409

Z przyjemnością informujemy, iż, mimo mniejszej liczby zgłoszonych uczestników niż pierwotnie ustalona, programy Multisport i Multilife zostały w naszej izbie uruchomione. Umowa zawarta została na czas określony do dnia 29 lutego 2024 r., z możliwością jej przedłużenia. W biurze izby znajdują się karty do odbioru dla osób, które dokonały rejestracji kont i zakupu kart w terminie do końca sierpnia. Uczestnicy programów mogą również korzystać z kart elektronicznie, w aplikacji mobilnej, po pobraniu jej na swoje smartfony. Prosimy też o regularne zapoznawanie się z komunikatami udostępnianymi Państwu przez organizatora programów, Benefit Systems, w Państwa kontach internetowych.
Termin zamawiania kart na miesiąc październik upływa z dniem 20 września. Regułą jest, iż ostatnim dniem zamawiania kart na kolejny miesiąc kalendarzowy jest dzień przypadający 10 dni przed zakończeniem poprzedzającego miesiąca. Dla pewności wskazujemy również, iż rejestrować konta i zamawiać karty mogą również osoby, które dotychczas nie deklarowały udziału w programach, jak i nie zakupiły kart na miesiąc wrzesień.
W razie jakichkolwiek pytań związanych z realizacją programu, w tym przykładowo różnicami pomiędzy poszczególnymi kartami Multisport (Light, Classic, Plus itp.), prosimy o kontakt z kol. Albertem Kuźmińskim rzecznikprasowy@oirp.szczecin.pl.
Link do rejestracji kont i zamawiania kart:
link

Close Menu