Skip to main content
search
0

Spotkanie integracyjne Radców Prawnych i Aplikantów OIRP w Szczecinie

5360

W dniach 25-27 kwietnia 2014r. na terenie Hotelu Interferie Medical Spa w Świnoujściu miało miejsce spotkanie integracyjne Radców Prawnych i Aplikantów naszej Izby.

W pierwszym dniu, po przybyciu uczestników tegorocznego wyjazdu integracyjnego, każdy miał możliwość skorzystać z atrakcji oferowanych przez Hotel typu: kręgle, bilard, basen czy też strefa SPA. Po krótkim adaptacyjnym odpoczynku, następnego dnia  o godz. 10.00 miało miejsce seminarium mec. Macieja Bobrowicza pn. „Jak osiągnąć sukces na rynku usług prawniczych ?” Temat seminarium, a przede wszystkim sposób jego przeprowadzenia wzbudził szerokie zainteresowanie i spotkał się z pozytywnymi reakcjami ze strony naszych Koleżanek i Kolegów. To jedynie wzmocniło przekonanie, że szkolenia z ww. zakresu są konieczne i na pewno są zapowiedzią kolejnych takiego typu spotkań.

W godzinach popołudniowych odbyła się  prawie 2 – godzinna wycieczka statkiem Chateaubriand.

Zakończeniem spotkania integracyjnego była impreza muzyczna w klubie znajdującym się na terenie Hotelu Interferie Medical Spa. Przy doborowej muzyce uczestnicy tegorocznego wyjazdu bawili się do późnych godzin nocnych.

Pozytywne reakcje ze strony uczestników tegorocznego wyjazdu integracyjnego wzmocniły przekonanie po stronie naszej Izby o konieczności kontynuowania zaproponowanej formuły spotkań w ramach naszego środowiska.

Wszystkim uczestnikom imprezy dziękujemy za udział w imprezie i jednocześnie zapraszamy już na następne spotkania  integracyjne.

Anna Koziura
rzecznik prasowy

Galeria z tego wydarzenia znajduje się pod odnośnikiem dostępnym poniżej:

LINK

Close Menu