Szkolenie dla pracowników sądów powszechnych i przedstawicieli zawodów prawniczych w zakresie podnoszenia kompetencji pracowników i pracownic wymiaru sprawiedliwości w zakresie wiedzy związanej ze szczególnymi potrzebami osób z niepełnosprawnością (OzN) oraz metod i sposobów kontaktu i komunikacji z OzN, na rożnych szczeblach organizacyjnych w sądownictwie powszechnym.

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że trwa rekrutacja do udziału w bezpłatnych szkoleniach dla pracowników sądów powszechnych i przedstawicieli zawodów prawniczych w zakresie podnoszenia kompetencji pracowników i pracownic wymiaru sprawiedliwości w zakresie wiedzy związanej ze szczególnymi potrzebami osób z niepełnosprawnością (OzN) oraz metod i sposobów kontaktu i komunikacji z OzN, na rożnych szczeblach organizacyjnych w sądownictwie powszechnym.

Liczba miejsc jest ograniczona. O zakwalifikowaniu do udziału w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Szkolenia realizowane są na zlecenie Ministerstwa Sprawiedliwości – więcej informacji o szkoleniach znajduje się w załączonych pismach.

W przypadku zainteresowania udziałem w szkoleniu, uprzejmie proszę o zgłoszenie siebie i/lub Państwa pracowników do udziału w szkoleniu za pośrednictwem platformy rekrutacyjnej lub wysłanie na adres: rekrutacja@dostepnoscwsadach.pl. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko osoby zgłaszającej zgodnej z Regulaminem rekrutacji, adres mailowy oraz numer telefonu i pełnione stanowisko. Do pełnego zgłoszenia wymagane jest również imię i nazwisko pracownika oraz grupy, którą reprezentuje i podanie jego adresu mailowego oraz numeru telefonu, stanowiska oraz komórki organizacyjnej.

MS_Zaproszenie do udziału w szkoleniach

MS_Regulamin rekrutacji i uczestnictwa_fin

MS_Informator o szkoleniach_final