Skip to main content
search
0

Tydzień Mediacji 2014 r. – „Pamiętaj ! Masz Prawo do Mediacji”

6444
By 14 października 2014,

W dniach od 13 do 18 października 2014 r. po raz kolejny w całej Polsce obchodzimy Tydzień Mediacji. Jest to inicjatywa Ministerstwa Sprawiedliwości organizowana w związku z Międzynarodowym Dniem Mediacji, który od 2005 r. obchodzony jest na świecie w każdy trzeci czwartek października. W Polsce, już po raz drugi, obchody będą rozszerzone na cały Tydzień.

Przez cały Tydzień organizowane są konferencje, spotkania oraz seminaria, które są poświęcone tematyce mediacji. W dniu 14 października 2014 r. w Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Radzie Radców Prawnych odbędzie się spotkanie dla mediatorów wpisanych na listę Centrum Mediacji Gospodarczej. Podczas spotkania będą poruszane zagadnienia dotyczące dotychczasowej i przyszłej działalności Centrum Mediacji Gospodarczej oraz projektu zmian KPC dotyczącej mediacji cywilnej.

Dodatkowo, w ramach Tygodnia Mediacji będą miały miejsce dyżury mediatorów. W przypadku naszego województwa spotkania z mediatorami będą odbywać się według załączonego harmonogramu dyżurów.

Harmonogram dyżurów mediatorów

Close Menu