Skip to main content
search
0

VIII Piłkarski Turniej o Puchar Zrzeszenia Prawników Polskich w Szczecinie

9291
By 19 października 2015,

Informuję że Zrzeszenie Prawników Polskich w Szczecinie organizuje VIII Piłkarski Turniej
o Puchar Zrzeszenia Prawników Polskich w Szczecinie. Ten cykliczny turniej odbywa się tym razem w sobotę 24 października 2015 r. w godzinach od 9.00 do 15.00 w hali przy ul. Tenisowej 35 w Szczecinie.

W imieniu Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie zapraszam radców prawnych wraz z rodzinami do kibicowania trzem reprezentacjom Izby Szczecińskiej.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo poniżej.
r.pr. Adam Jędrzejewski
kierownik biura
OIRP w Szczecinie

W tegorocznej imprezie weźmie udział siedem zespołów, które zagrają w dwóch grupach. Awans do półfinałów uzyskają po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy. Przed meczami półfinałowymi odbędzie się mecz pokazowy – będzie to turniejowa nowość, a składy rywalizujących drużyn do końca będą stanowić niespodziankę, więc tym bardziej zapraszamy na to wydarzenie.

W pierwszej grupie o awans do dalszego etapu rozgrywek powalczą następujące drużyny: ubiegłoroczni zwycięzcy turnieju Adwokaci, a także Sędziowie oraz dwie ekipy Radców Prawnych. W meczu otwarcia imprezy zagrają Adwokaci i Radcowie Prawni I.

Natomiast w drugiej grupie znalazły się drużyny: gospodarze Zrzeszenie Prawników Polskich w Szczecinie, Komornicy i Radcowie Prawni III.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich do kibicowania drużynom uczestniczącym w turnieju oraz do zapoznania się z informacjami znajdującymi się na kolejnych stronach, tj. terminarzem tegorocznego turnieju, klasyfikacją zespołową wszechczasów, indywidualną klasyfikacją najlepszych strzelców w dotychczasowych rozgrywkach, a także tabelą wszystkich rozegranych spotkań w dotychczasowych Turniejach o Puchar Zrzeszenia Prawników Polskich w Szczecinie. Organizatorzy zapraszają również do śledzenia najnowszych informacji na stronie internetowej Zrzeszenia Prawników Polskich w Szczecinie www.zppszczecin.pl oraz na profilu Zrzeszenia Prawników Polskich w Szczecinie na Facebook’u. W trakcie turnieju organizatorzy zapraszają kibiców oraz uczestników na kawę, herbatę oraz grochówkę.

Turniej ZPP 2015

Regulamin

 

Close Menu