Wolne miejsca na szkolenie „MEDIATOR zawód z potencjałem”

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Ośrodek Mediacji przy OIRP w Szczecinie informuje, że pozostało 14 wolnych miejsc na szkolenie pt. – „MEDIATOR zawód z potencjałem”, którego program odpowiada wymogom i Standardom szkolenia mediatorów uchwalonym przez Społeczną Radę do Spraw Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów przy Ministrze Finansów.

Certyfikat o ukończeniu szkolenia jest jednym z koniecznych warunków do ubiegania się o wpis na listy stałych mediatorów prowadzone przez Prezesów Sądów Okręgowych.

Szkolenie odbywa się w trybie weekendowym w OIRP w Szczecinie ul. Rayskiego 23 i rozpoczyna 30.09.2022 o godz. 16.00

Wszystkich chętnych i osoby, które nie zdążyły przesłać zgłoszenia w pierwotnie wyznaczonym terminie zapraszamy.

Termin nadsyłania zgłoszeń 28.09.2022 r. (godz. 12.00)

Więcej informacji na stronie https://oirp.szczecin.pl/nabor-na-szkolenie-mediator-zawod-z-potencjalem/

Z koleżeńskimi pozdrowieniami
Zarząd Ośrodka Mediacji przy OIRP w Szczecinie