Skip to main content
search
0

XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Narciarskie i Snowboardowe Radców Prawnych i Aplikantów

3965
By 15 stycznia 2014,

XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Narciarskie i Snowboardowe

Radców Prawnych i Aplikantów

Krynica Zdrój  6-9.03.2014 r.

Komisja Kultury, Sportu i Rekreacji Krajowej Rady Radców Prawnych w Warszawie pod przewodnictwem Przewodniczącego Komisji Mec. Michała Korwek mają zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów  radców prawnych i aplikantów radcowskich, członków ich rodzin, narciarzy, snowboardzistów i sympatyków sportów zimowych do udziału w  XI Ogólnopolskich Mistrzostwach Narciarskich i Snowboardowych Radców Prawnych i Aplikantów, które odbędą się w dniach
6- 9.03.2014 r. w Krynicy Zdroju.

Honorowy patronat nad Mistrzostwami objął Prezes KRRP  Mec. Dariusz Sałajewski.

Uczestnicy mistrzostw zostaną zakwaterowani w Hotelu „Pegaz” (ul. Czarny Potok 28) położonego u stóp Jaworzyny Krynickiej i w Karczmie Regionalnej „Gościniec” (ul. Czarny Potok 26A).

HOTEL PEGAZ **** w Krynicy-Zdroju to nowoczesny obiekt wtopiony w urokliwe zbocza Beskidu Sądeckiego, usytuowany jest w malowniczej Dolinie Czarnego Potoku naprzeciwko stacji Kolejki Gondolowej, gdzie z balkonu pokoju i restauracji hotelowej rozpościera się malowniczy i niespotykany widok na panoramę góry Jaworzyna Krynicka, na której szczyt biegną wagoniki Kolejki Gondolowej, a w dół szusują narciarze o różnym poziomie umiejętności. W cenie pobytu w hotelu zawarte jest nieograniczone korzystanie z siłowni, sauny, basenu,jacuzzi, narciarni wyposażonej w suszarnię, Wi-Fi. Dla gości monitorowany parking w cenie pobytu.

KARCZMA REGIONALNA w Krynicy Zdroju to obiekt położony 800 m od Kolejki Gondolowej na Jaworzynę Krynicką. Obiekt dysponuje pokojami z pełnym węzłem sanitarnym, TV-Sat, telefon, dostępem do bezprzewodowego Internetu, kącikiem zabaw dla dzieci, sauną, jacuzzi,.

Osoby zakwaterowane w Karczmie Regionalnej mają również darmowy wstęp na obiekty rekreacyjne Hotelu Pegaz.

Trening jak i zawody zostaną rozegrane na trasie IIa.
Koszt uczestnictwa w imprezie dla radców prawnych wynosi w zależności od miejsca noclegu:
500 zł. – hotel „Pegaz” (w zależności od wolnych miejsc w hotelu) 390 zł. – Karczma Regionalna, zaś dla osób spoza samorządu 750 zł.
W przypadku braku wolnych miejsc w Hotelu Pegaz lub Karczmie Regionalnej, radcowie prawni lub aplikanci będą mogli uzyskać zakwaterowanie w jednym z tych dwóch obiektów, gdzie będą wolne miejsca za odpowiednią do tego obiektu odpłatnością
Opłatę za udział należy uiścić do 17.02.2014 r. na konto wskazane w formularzu zgłoszeniowym z obowiązkowym dopiskiem „Mistrzostwa narciarskie radców prawnych”, jednocześnie dowód wpłaty wraz z kartą zgłoszeniową należy przesłać do Pani Joanny Sito w KRRP.

W ramach opłaty uczestnicy otrzymają:

  • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 lub 4 osobowych,
  • 3 śniadania w formie bufetu, kolacja w dniu przyjazdu,
  • 2 kolacje z oprawą muzyczną: piątek w Karczmie Regionalnej i w sobotę w hotelu Pegaz podczas uroczystej kolacji dekoracja zwycięzców zawodów sportowych,
  • Skipassy na część wjazdów,
  • opiekę GOPR’u w dniu treningu i zawodów,
  • poczęstunek na stoku w dniu treningu i zawodów,
  • opłatę klimatyczną, ubezpieczenie NW uczestników imprezy,
  • udział w zawodach sportowych.

Liczba miejsc ograniczona– decyduje kolejność zgłoszeń i wpłaty.
Szczegółowy program Mistrzostw oraz formularz zgłoszeniowy z numerem konta dla dokonania opłaty zostaną zamieszczone na stronie www.kirp.pl oraz w miesięczniku „Radca prawny”.
W imieniu Komisji Kultury, Sportu i Rekreacji KRRP serdecznie zapraszam Państwa do udziału w tej cieszącej się niesłabnącym zainteresowaniem imprezie. Wyrażam nadzieję, że w tym roku na stoku Jaworzyny Krynickiej spotkają się po raz kolejny przedstawiciele wszystkich izb radcowskich.
Przewodniczący
Komisji Kultury, Sportu i Rekreacji KRRP
Michał Korwek

Załączniki:

Program Mistrzostw

Karta zgłoszenia (radca, aplikant)

Karta zgłoszenia (osoba spoza samorządu)

Close Menu