Skip to main content
search
0

XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Narciarskie i Snowboardowe Radców Prawnych i Aplikantów Krynica Zdrój 5-8.03.2015 r.

7097

Komisja Kultury, Sportu i Rekreacji Krajowej Rady Radców Prawnych w Warszawie pod przewodnictwem Przewodniczącego Komisji Mec. Michała Korwek mają zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów  radców prawnych i aplikantów radcowskich, członków ich rodzin, narciarzy, snowboardzistów i sympatyków sportów zimowych do udziału w  XII Ogólnopolskich Mistrzostwach Narciarskich i Snowboardowych Radców Prawnych i Aplikantów, które odbędą się w dniach
5 – 8.03.2015 r. w Krynicy Zdroju.

Honorowy patronat nad Mistrzostwami objął Prezes KRRP  Mec. Dariusz Sałajewski.

Uczestnicy mistrzostw zostaną zakwaterowani w Hotelu „Pegaz”  (ul. Czarny Potok 28) położonego u stóp Jaworzyny Krynickiej i w Karczmie Regionalnej „Gościniec” (ul. Czarny Potok 26A).

HOTEL PEGAZ  **** w Krynicy-Zdroju to nowoczesny obiekt wtopiony w urokliwe zbocza Beskidu Sądeckiego, usytuowany jest w malowniczej Dolinie Czarnego Potoku naprzeciwko stacji Kolejki Gondolowej, gdzie z balkonu pokoju i restauracji hotelowej rozpościera się malowniczy i niespotykany widok na panoramę góry Jaworzyna Krynicka, na której szczyt biegną wagoniki Kolejki Gondolowej, a w dół szusują narciarze o różnym poziomie umiejętności. W cenie pobytu w hotelu zawarte jest nieograniczone korzystanie z siłowni, sauny, basenu, jacuzzi, narciarni wyposażonej w suszarnię, Wi-Fi. Dla gości  monitorowany parking w cenie pobytu.

KARCZMA REGIONALNA  w Krynicy Zdroju to obiekt położony 800 m od Kolejki Gondolowej na Jaworzynę Krynicką. Obiekt dysponuje pokojami z pełnym węzłem sanitarnym, TV-Sat, telefon, dostępem do bezprzewodowego Internetu, kącikiem zabaw dla dzieci, sauną, jacuzzi,.

Osoby zakwaterowane w Karczmie Regionalnej mają również darmowy wstęp na obiekty rekreacyjne Hotelu Pegaz.

Trening jak i zawody zostaną rozegrane na trasie IVa.

Koszt uczestnictwa w imprezie dla radców prawnych wynosi w zależności od miejsca noclegu:

500 zł.hotel „Pegaz” (w zależności od wolnych miejsc w hotelu) 390 zł. – Karczma Regionalna, zaś dla osób spoza samorządu  750 zł.

W przypadku braku wolnych miejsc w Hotelu Pegaz lub Karczmie Regionalnej, radcowie prawni lub aplikanci będą mogli uzyskać zakwaterowanie w jednym z tych dwóch obiektów, gdzie będą wolne miejsca  za odpowiednią do tego obiektu odpłatnością

Opłatę za udział należy uiścić do 17.02.2015 r. na konto wskazane w formularzu zgłoszeniowym z obowiązkowym dopiskiem „Mistrzostwa narciarskie radców prawnych”, jednocześnie  dowód wpłaty wraz z kartą zgłoszeniową należy przesłać  do Pani Joanny Sito w KRRP.

W ramach opłaty uczestnicy otrzymają:

  • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 lub 4 osobowych,
  • 3 śniadania w formie bufetu, kolacja w dniu przyjazdu,
  • 2 kolacje z oprawą muzyczną: piątek w Karczmie Regionalnej i  w sobotę w hotelu Pegaz podczas uroczystej kolacji dekoracja zwycięzców zawodów sportowych,
  • Skipassy na część wjazdów,
  • opiekę GOPR’u  w dniu treningu i zawodów,
  • poczęstunek na stoku w dniu treningu i zawodów,
  • opłatę klimatyczną, ubezpieczenie NW uczestników imprezy,
  • udział w zawodach sportowych.

Liczba miejsc ograniczona– decyduje kolejność zgłoszeń i wpłaty.

Szczegółowy program Mistrzostw oraz  formularz zgłoszeniowy z numerem konta dla dokonania opłaty zostaną zamieszczone na stronie www.kirp.pl oraz w miesięczniku „Radca prawny”.

W imieniu Komisji Kultury, Sportu i Rekreacji KRRP serdecznie zapraszam Państwa do udziału w tej cieszącej się niesłabnącym zainteresowaniem imprezie.  Wyrażam nadzieję, że w tym roku na stoku Jaworzyny Krynickiej spotkają się po raz kolejny przedstawiciele wszystkich izb radcowskich.

Przewodniczący

Komisji Kultury, Sportu i Rekreacji KRRP

Michał Korwek

Program Mistrzostw

Karta zgłoszenia radca, aplikant

Karta zgłoszenia osoba spoza samorządu

Close Menu