Skip to main content
search
0

XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Narciarskie i Snowboardowe Radców Prawnych i Aplikantów Krynica Zdrój 3-6.03.2016 r.

10263
By 11 stycznia 2016,

Komisja Kultury, Sportu i Rekreacji Krajowej Rady Radców Prawnych w Warszawie pod przewodnictwem Przewodniczącego Komisji Mec. Michała Korwek mają zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów  radców prawnych i aplikantów radcowskich, członków ich rodzin, narciarzy, snowboardzistów i sympatyków sportów zimowych do udziału w  XIII Ogólnopolskich Mistrzostwach Narciarskich i Snowboardowych Radców Prawnych i Aplikantów, które odbędą się w dniach
5 – 6.03.2016 r. w Krynicy Zdroju.

Honorowy patronat nad Mistrzostwami objął Prezes KRRP  Mec. Dariusz Sałajewski.

Uczestnicy w pierwszej kolejności zostaną zakwaterowani w, w  Hotelu „Pegaz”  (ul. Czarny Potok 28), a pozostali w Karczmie Regionalnej „Gościniec” (ul. Czarny Potok 26A). Dla osób  startujących w zawodach umożliwiamy zakwaterowanie w Hotelu „Jaworzyna” (ul. Czarny Potok 75) położonego tuz przy Kolejce gondolowej na Jaworzynę Krynicką (w hotelu tym nie przewidujemy zakwaterowania dzieci, ani żadnej oficjalnej imprezy wieczornej).

HOTEL PEGAZ  **** w Krynicy-Zdroju to nowoczesny obiekt wtopiony w urokliwe zbocza Beskidu Sądeckiego. W cenie pobytu w hotelu zawarte jest nieograniczone korzystanie z siłowni, sauny, basenu, jacuzzi, narciarni wyposażonej w suszarnię, Wi-Fi. Dla gości  monitorowany parking w cenie pobytu.

KARCZMA REGIONALNA w Krynicy Zdroju to obiekt położony 800 m od Kolejki Gondolowej na Jaworzynę Krynicką. Obiekt dysponuje pokojami z pełnym węzłem sanitarnym, TV-Sat, telefon, dostępem do bezprzewodowego Internetu, kącikiem zabaw dla dzieci, sauną, jacuzzi.

HOTEL JAWORZYNA

Osoby zakwaterowane w hotelu Jaworzyna i w Karczmie Regionalnej mają również darmowy wstęp na obiekty rekreacyjne Hotelu Pegaz.

Jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne trening jak i zawody zostaną rozegrane na Jaworzynie Krynickiej na trasie II ewentualnie na trasie IIa. W przypadku zgłoszenia się osób chętnych – przewiduje się zorganizowanie za odrębną odpłatnością nauki jazdy na nartach dla dzieci i dorosłych. Organizatorzy zastrzegają możliwość odwołania treningu jak i zawodów z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych – w takim przypadku zorganizowany zostanie zastępczy plan pobytu.

Koszt uczestnictwa w imprezie dla radców prawnych wynosi w zależności od miejsca noclegu:

610 zł.hotel „Pegaz” i hotel „Jaworzyna” (w zależności od wolnych miejsc w hotelu) 510 zł. – Karczma Regionalna, zaś dla osób spoza samorządu  850 zł.

W przypadku braku wolnych miejsc w Hotelu Jaworzyna, czy też Hotelu Pegaz lub Karczmie Regionalnej, radcowie prawni lub aplikanci będą mogli uzyskać zakwaterowanie w jednym z tych trzech obiektów, gdzie będą wolne miejsca  za odpowiednią do tego obiektu odpłatnością

Opłatę za udział należy uiścić do 15.02.2016 r. na konto wskazane w formularzu zgłoszeniowym z obowiązkowym dopiskiem „Mistrzostwa narciarskie radców prawnych”, jednocześnie  dowód wpłaty wraz z kartą zgłoszeniową należy przesłać  do Pani Joanny Sito w KRRP.

W ramach opłaty uczestnicy otrzymają:

  • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 lub 4 osobowych,
  • 3 śniadania w formie bufetu, kolacja w dniu przyjazdu,
  • 2 kolacje z oprawą muzyczną,
  • opiekę GOPR’u  w dniu treningu i zawodów,
  • poczęstunek na stoku w dniu treningu i zawodów,
  • opłatę klimatyczną, ubezpieczenie NW uczestników imprezy,
  • udział w zawodach sportowych.

Organizator nie zapewnia karnetów na wyciągi narciarskie.

Liczba miejsc ograniczona– decyduje kolejność zgłoszeń i wpłaty.

Szczegółowy program Mistrzostw oraz  formularz zgłoszeniowy z numerem konta dla dokonania opłaty zostaną zamieszczone na stronie www.kirp.pl oraz w miesięczniku „Radca prawny”.

W imieniu Komisji Kultury, Sportu i Rekreacji KRRP serdecznie zapraszam Państwa do udziału w tej cieszącej się niesłabnącym zainteresowaniem imprezie.  Wyrażam nadzieję, że w tym roku na stoku Jaworzyny Krynickiej spotkają się po raz kolejny przedstawiciele wszystkich izb radcowskich.

Przewodniczący
Komisji Kultury, Sportu i Rekreacji KRRP
Michał Korwek

Karta zgłoszenia – radca, aplikant

Karta zgłoszenia – osoba spoza samorządu

Close Menu