Agnieszka Puczko

Prawnik z dziewięcioletnim stażem pracy. Doświadczenie zdobywała m.in. jako pracownik szczecińskich sądów - poczynając od stanowiska sekretarza w Sądzie Rejonowym Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie po asystenta sędziego w II Wydziale Cywilnym Odwoławczym Sądu Okręgowego w Szczecinie. Dzięki temu doskonale zna zagadnienia z obszaru postępowania egzekucyjnego, postępowania nieprocesowego (spadki i działy spadków, zasiedzenie, podziały majątków, sprawy obejmujące nieruchomości i księgi wieczyste), postępowania rodzinnego, a także sprawy o zapłatę (odszkodowania, zadośćuczynienia, zaległy czynsz itd.). Jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Wydziału Politologii i Studiów Międzynarodowych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Niezależnie od złożoności sprawy, z jaką przyszło się borykać Tobie i Twoim bliskim, kancelaria Agnieszki Puczko postara się rozwiązać każdy problem. Twoja firma może podpisać stałą umowę o współpracy z kancelarią lub skorzystać z naszej pomocy doraźnie. W działalność radcy prawnego Agnieszki Puczko na stałe wpisana jest także działalność pro bono.

Możliwość dojazdu na spotkanie w dogodnym dla Ciebie miejscu.

• Inne dziedziny
  • Prawo rodzinne