V Ogólnopolski Zjazd Cywilistów Studentów

W dniach 29-30 maja 2014 r. na Wydziale Prawa i Administracji odbył się V Ogólnopolski Zjazd Cywilistów Studentów pod hasłem „50 lat służby Kodeksu Cywilnego na rzecz obywateli”. Organizatorem Zjazdu było Koło Naukowe Prawa Rodzinnego i Spadkowego Cor Civilia. Zjazd rozpoczęła prelekcja prof. zw. dr hab. Bronisława Ziemianina oraz dr Katarzyny Dadańskiej. Moderatorami sześciu paneli, obejmujących poszczególne części prawa cywilnego, byli pracownicy naukowi Katedry Prawa Cywilnego I Handlowego WPiA US. Referaty wygłosiło 29 uczestników konferencji, m.in. z Uniwersytetu Szczecińskiego, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Galeria z tego wydarzenia dostępna jest pod tym adresem poniżej:

LINK