Menu

Oferta współpracy dla osób, które zdały egzamin zawodowy

Dodana przez | , | Brak komentarzy

Kancelaria Radców Prawnych „Rosicki, Grudziński & Co.” nawiąże współpracę z osobami, które z wynikiem pozytywnym zdały egzamin zawodowy w 2018 roku.

Oferta kierowana jest do osób zainteresowanych długofalową współpracą, cechujących się odpowiedzialnością i dużą samodzielnością w prowadzeniu powierzonych spraw. Warunki współpracy będą ustalane indywidualnie na podstawie rozmowy z wybranymi kandydatami.

Zgłoszenia, w postaci krótkiej wiadomości wraz z załączonym CV, prosimy wysyłać pocztą e-mail na adres: rekrutacja@rgcolegal.com

Kancelaria zastrzega sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.

Konkurs na esej o przyszłości rynku pracy oraz prawa pracy!  

Dodana przez | | Brak komentarzy

Kancelaria prawna DLA Piper startuje z konkursem na esej o przyszłości rynku pracy oraz prawa pracy!  

Swoje prace można przesyłać do 30 czerwca 2018 r. na adres: konkurs2018@dlapiper.com

Do wygrania laptop, tablety, zestawy książek prawniczych oraz płatne staże w kancelarii DLA Piper!

Partnerem Konkursu jest Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Patronat medialny nad Konkursem został objęty przez GazetaPrawna.pl.

Ponadto wspierają nas: Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club oraz Koło Naukowe Prawa Pracy UW.

Regulamin oraz więcej informacji o konkursie znajdziecie na stronie: https://www.dlapiper.com/konkurs_rynek_pracy2018

Praca w Delegaturze CBA w Szczecinie

Dodana przez | , | Brak komentarzy

Delegatura CBA w Szczecinie poszukuje kandydatów do służby, którzy są absolwentami studiów prawniczych, magisterskich, specjalizujących się w prawie karnym, cywilnym lub handlowym.

Kryteria:
wykształcenie wyższe magisterskie – preferujemy wykształcenie w zakresie prawa karnego, cywilnego i handlowego (mile widziana aplikacja radcowska), zdolność umiejętnego wykorzystywania wiedzy i doświadczenia zawodowego, duży potencjał intelektualny, otwarty umysł, uczciwość i poczucie odpowiedzialności oraz dyspozycyjność.

Przyszłym funkcjonariuszom CBA oferujemy:
możliwość rzeczywistego wykorzystania nabytej wiedzy i umiejętności, uczestnictwo w tworzeniu nowoczesnej służby specjalnej, kontynuowanie rozwoju zawodowego, stabilne i korzystne warunki finansowe adekwatne do kompetencji i zaangażowania.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV, list motywacyjny, dwa zdjęcia, kwestionariusz osobowy http://bip.cba.gov.pl/download/2/4866/kwestionariuszosobowy.pdf) na adres: Delegatura CBA w Szczecinie, ul. Żołnierska 4d, 71-210 Szczecin.