Menu

Praca dla Aplikanta

Dodana przez | | Brak komentarzy

Kancelaria Adwokacka adw. Agnieszki Juchno-Marcjan z siedzibą w Szczecinie zatrudni aplikanta adwokackiego lub radcowskiego.

Mile widziane osoby z biegłą znajomością prawa rodzinnego, cywilnego i karnego, a także znajomością języka angielskiego lub niemieckiego.

CV proszę przesyłać na adres: adwokat@kancelaria-ajm.pl

Do CV należy dodać klauzulę o treści:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię przekazanych w ramach aplikacji na dane stanowisko oraz w ramach procesu rekrutacji, w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji procesu rekrutacji, nawiązania i kontynuowania współpracy lub zatrudnienia, przebiegu zatrudnienia/współpracy, dochodzenia i obrony roszczeń, zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Praca w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym

Dodana przez | , | Brak komentarzy

Delegatury CBA w: Białymstoku, Gdańsku,  Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Wrocławiu, Warszawie oraz Wydział Zamiejscowy w Bydgoszczy poszukują kandydatów do służby, którzy są absolwentami studiów prawniczych specjalizujących się w prawie karnym, cywilnym, handlowym, administracyjnym, podatkowym.

Naszą ofertę kierujemy w szczególności do radców prawnych oraz aplikantów radcowskich.

Szczegóły w załączniku poniżej.

Radca prawny, aplikant radcowski