Skip to main content
search
0

Sukces kol. Pawła Bilickiego w XVI Ogólnopolskich Mistrzostwach Radców Prawnych i Aplikantów w Tenisie

26173
By 28 sierpnia 2017

W dniach 24-27 sierpnia tradycyjnie w Sopocie rozegrane zostały XVI Ogólnopolskie Mistrzostwa Radców Prawnych i Aplikantów w Tenisie. Turniej rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych u kobiet i pięciu kategoriach wiekowych u mężczyzn. W kategorii open zwyciężył członek naszej Izby r. pr. Paweł Bilicki, w pokonując między innymi ubiegłorocznego zwycięzcę Tomasza Bessa (OIRP Kraków). Warto podkreślić, iż nasz kolega identyczne sukcesy zanotował już w 2014 r. oraz w 2015 r.

W Mistrzostwach zagrali radcowie prawni i aplikanci radcowscy z całego kraju. Zwieńczone one zostały finałowym bankietem z udziałem wielu zaproszonych gości, w tym między innymi obecnego prezesa KRRP Macieja Bobrowicza, oraz byłego Prezesa KRRP i Ministra Sprawiedliwości Andrzeja Kalwasa.

Rada OIRP w Szczecinie składa Pawłowi Bilickiemu serdeczne gratulacje, życząc dalszych sukcesów sportowych!