Konkurs wiedzy o prawie

By 27 kwietnia 2018

Informujemy, że laureatem okręgowych eliminacji Ogólnopolskiej Akademii – Konkursu Wiedzy o Prawie w grupie uczniów wygaszanych klas gimnazjalnych został Pan Paweł Makuch a wśród grupy uczniów klas podstawowych laureatem została Pani Julia Chanaj.

W tym roku III edycja Ogólnopolskiej Akademii – Konkursu Wiedzy o Prawie została przeprowadzona w województwie zachodniopomorskim przez dwie komisje powołane przez Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie. Jedna w Szczecinie a druga w Koszalinie. Obie komisje przeprowadziły eliminacje okręgowe dla łącznie trzydziestu dwóch uczniów, w tym  dla czternastu uczniów szkół podstawowych i osiemnastu uczniów wygaszanych klas gimnazjalnych. Należy wskazać, że uczniowie przystępujący do eliminacji okręgowych wykazali się dużą wiedzą merytoryczną, co znalazło odzwierciedlenie w ilości przyznanych punktów za pisemne zadanie do którego rozwiązania uczniowie przystąpili. Wypada pochwalić uczniów za ich przygotowanie do przeprowadzonego konkursu, tym bardziej, że te przygotowania czynione były w wolnym czasie a w dodatku w obszarze społecznie istotnym choć nie będącym przedmiotem szkolnym. Serdecznie gratulujemy uczniom ich uczestnictwa i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach Ogólnopolskiej Akademii – Konkursu Wiedzy o Prawie!