Menu

Szkolenia zawodowe w II półroczu

41869
By 28 sierpnia 2020

Ruszamy ze szkoleniami zawodowymi w drugim półroczu (tutaj harmonogram). Z uwagi na trwającą pandemię szkolenia będą miały formę hybrydową. 15 osób będzie mogło uczestniczyć w nich stacjonarnie, i tu zmiana bo szkolenia odbywać się będą w siedzibie Izby, a pozostali chętni w formie webinarium. Z uwagi na COVID dla uczestników szkoleń stacjonarnych nie będziemy serwować cateringu. Stąd stawka opłaty za obie formy kształcenia jest jednakowa.

Tematyka szkolenie jest różna, mamy nadzieję, że ciekawa, ale wykładowcy najczęściej już znani i lubiani. W związku z tym, że 1 stycznia 2021 wchodzi w życie duża nowelizacja Prawa zamówień publicznych przeprowadzimy, aż dwa szkolenia z tej tematyki. Tu pojawiają się też nowe nazwiska wykładowców, przede wszystkim doskonałych praktyków, których wypada nieco przedstawić:

1) r. pr. Ewa Jasiak-Wybraniec – praktyk, specjalista od prawa zamówień publicznych w Biurze Prawnym Urzędu Miasta Szczecin. Wykładowca na podyplomowych studiach z prawa zamówień publicznych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego;

2) Wojciech Bereszko – kierownik Sekcji Zamówień Publicznych Uniwersytetu Szczecińskiego. Prawnik praktyk z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w obszarze zamówień publicznych, autor wielu publikacji z tego zakresu. Ekspert z zakresu zamówień publicznych w programie prawniczym LEX. Wykładowca na podyplomowych studiach z prawa zamówień publicznych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego;

Przypominamy, że 31 grudnia br. kończy się 3 letni cykl szkoleniowy, w którym należy zgromadzić 40 punktów. Osoby, którym ta sztuka się nie powiedzie będą musiały niestety zostać skierowane do pionu dyscyplinarnego. Przy czym zaznaczmy, że możliwości zdobycia punktów jest wiele. Cały czas bowiem istnieje możliwość skorzystania z e-learningu przygotowanego przez Krajową Izbę Radców Prawnych.

0