Zaproszenie na Turniej strzelecki o puchar Dziekana SIA

By 9 czerwca 2018

Dziekan Szczecińskiej Izby Adwokackiej serdecznie zaprasza wszystkich  członków naszej Izby na II Turniej Strzelecki o Puchar Dziekana SIA połączony z imprezą integracyjną dla adwokatów, radców prawnych i aplikantów obu izb, przedstawicieli innych środowisk prawniczych i ich osób towarzyszących w Ośrodku Strzeleckim im. Adw. Janusza Flaszy w Pucicach 17 czerwca 2018r (niedziela) od godziny 12.00. do 23.00.

Program ramowy:

12.00.- 15.00. Turniej strzelecki o Puchar Dziekana ORA:

–          10 strzałów z broni krótkiej (pistolet glock) – strzelnica kryta,

–          5 strzałów z karabinu wyborowego SWD (karabin snajperski) – strzelnica otwarta,

–          10 strzałów strzelbą (do rzutek „kaczek”) – strzelnica otwarta

Sesja zdjęciowa z różnymi rodzajami broni palnej (szczególnie dedykowana dla Pań). Strzelanie odbędzie się pod okiem instruktorów. Zgodnie z zasadami do czasu zdania broni obowiązuje pełen zakaz kosztowania napojów o innych niż herbata właściwościach. Turniej odbędzie się w kategoriach:

–          kobiety amatorzy i kobiety zawodowcy (każdy rodzaj broni osobno)

–          mężczyźni amatorzy i mężczyźni zawodowcy (każdy rodzaj broni osobno)

Każdy będzie miał do oddania strzały z każdego rodzaju broni opisanej wyżej na turnieju. Przewidujemy różne gratisowe strzelania w trakcie imprezy. Puchary dla zwycięzców każdej kategorii, dyplomy za miejsca od 1 do 3, dyplom uczestnictwa dla wszystkich startujących.

15.00.-15.30. Wręczenie pucharów, nagród i dyplomów.

15.30.- 23.00. ognisko i zabawa taneczna na wolnym powietrzu przy muzyce DJ.

Wyżywienie grill party z obsługą ośrodka.

W przypadku złej aury zabawa taneczna pod zadaszeniem jednak nadal na powietrzu.

Z racji lokalizacji i warunków ośrodka dzieci szczególnie mile widzane.

Grochówka z kuchni polowej, kiełbasa, bigos, pieczony ziemniak z cebulą i kiełbasą, smalec, ogórki kiszone, sałatka sezonowa, pieczywo, dodatki, kawa, herbata, napoje (cola, fanta, sprite, soki owocowe). Napoje o innych właściwościach (piwo, wino, woda ognista).

Koszt od osoby:

– 100 zł uczestnik nie biorący udziału w turnieju strzeleckim (opłata zawiera koszt oprawy muzycznej, wyżywienia i napojów)

– dzieci o lat 12 wstęp wolny

– 160 zł uczestnik, startujący w turnieju strzeleckim (opłata zawiera koszt oprawy muzycznej, amunicji i stanowiska strzeleckiego wraz z instruktorem, wyżywienia i napojów)

Wpłat za udział w imprezie i zgłoszeń prosimy dokonywać wyłącznie gotówką w siedzibie ORA Szczecin z podaniem statusu- strzelający, nie strzelający, dziecko poniżej lat 12-tu, dziecko powyżej lat 12-tu- tak abyśmy mogli zaplanować wszystkie szczegóły. Dzieci nie mogą strzelać. Ilość miejsc ograniczona.

Termin zgłoszeń i wpłat upływa: 13.06.2018.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela drogą mailową: lexpolice@wp.pl lub pod telefonem 0501-672-152 apl. adw. Bogdan Szyrwiński.