Dzień Radcy Prawnego 4-6 lipca 2014r

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

W związku ze zbliżającym się Dniem Radcy Prawnego, Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie uprzejmie zaprasza wszystkich Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich na następujące uroczystości związane z obchodami naszego święta:

• 4 lipca 2014 r. godz. 21:00 Impreza muzyczna z DJ-em w Klubie ELEFUNK THE CLUB Pl. Żołnierza 2 w Szczecinie
    Dla Aplikantów i Radców Prawnych i zaproszonych gości wstęp wolny
    Osoby towarzyszące wstęp 20 zł
    Odbiór zaproszeń dla osób towarzyszących po uiszczeniu opłaty 20 zł w sekretariacie OIRP w Szczecinie, ul. Gen. Rayskiego 23/3
    Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.
  • 5 lipca 2014 r. godz. 18:00 Msza Święta w intencji Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich w Bazylice Świętego Jakuba Apostoła w Szczecinie
  • 6 lipca 2014 r. godz. 13:00 Piknik z Radcą Prawnym,
    Willa Ogrody w Szczecinie, ul. Wielkopolska 19, od godz. 13.00. Piknik adresowany jest do radców prawnych i aplikantów wraz z rodzinami oraz osób zaproszonych
    Galeria z tego wydarzenia znajduje się pod tym adresem: LINK

Zapewniamy moc atrakcji dla Małych i Dużych:

• Miasteczko dla dzieci, a w nim animacje plastyczne i zabawy sportowe,
  • Warsztaty dla dzieci i dorosłych EDU Robot.
  • Iluzję stolikową pod okiem Magika Macieja Kozłowskiego finalisty Mam Talent TVN

Uprzejmie prosimy o obligatoryjne potwierdzenie uczestnictwa w ww. imprezach za pośrednictwem e-mail: kierownik@oirp.szczecin.pl lub telefonicznie 91 488 27 22 w terminie do dnia 27 czerwca 2014r.

Wszelkie pytania uprzejmie prosimy kierować na adres e-mail Anny Koziury: rzecznikprasowy@oipr.szczecin.pl

Ponadto informujemy, że Piknik z Radcą Prawnym zostanie utrwalony w formie zdjęć, które następnie będą umieszczone na stronie www.oirp.szczecin.pl oraz na innych nośnikach informacyjnych, na których będą relacjonowane powyższe wydarzenia. Zgłoszenie udziału w uroczystości jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na utrwalenie wizerunku uczestnika imprezy w sposób opisany powyżej.

Rada Okręgowej Izby Radców  Prawnych w Szczecinie