Skip to main content
search
0

Kancelaria poszukuje aplikantów radcowskich lub radców prawnych

11437

Kancelaria Radców Prawnych Naklicki, Nowak i Partnerzy z siedzibą w Szczecinie, poszukuje do stałej współpracy aplikantów radcowskich lub radców prawnych.

Wymagania:

  • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w zakresie świadczenia obsługi prawnej na rzecz podmiotów korporacyjnych w zakresie gospodarczym, handlowym, cywilnym, administracyjnym i podatkowym;
  • wskazane doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu postępowań sądowych, opiniowaniu umów, sporządzaniu opinii prawnych, przygotowaniu porozumień i prowadzeniu negocjacji,
  • znajomość co najmniej jednego języka obcego,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w młodym, dynamicznym i zgranym zespole. Zapewniamy współpracę z międzynarodowymi klientami z różnych branż gospodarki oraz możliwość zdobycia lub pogłębiania doświadczenia w szerokim zakresie zagadnień prawnych przy pracy nad interesującymi i złożonymi projektami, a nadto atrakcyjne warunki współpracy.

CV wraz z listem motywacyjnym należy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@naklicki.com

Kancelaria zastrzega prawo do udzielenia odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Close Menu