0

Oferta pracy w kancelarii radcy prawnego

11802

OFERTA PRACY
w Kancelarii Radcy prawnego Wojciecha J. Chmurak
w Szczecinie

W związku z rozwojem Kancelarii niniejszym składa się ofertę zatrudnienia aplikantki/aplikanta radcowskiego I roku.

WYMAGANIA:

  1. doświadczenie w pracy w kancelarii lub w obsłudze podmiotów gospodarczych,
  2. solidność, uczciwość, pracowitość,
  3. samodzielność,
  4. chęć do pogłębiania i rozwijania swojej wiedzy,
  5. uprzejmość i wysoka kultura osobista.

Mile widziana:

znajomość: prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa rodzinnego i spadkowego, prawa rzeczowego

ZAKRES ZADAŃ:

Wykonywanie zadań w ramach bieżącej pracy kancelarii, w tym sporządzanie projektów pozwów, pism procesowych, umów.

Oferta:

  1. przyzwoite wynagrodzenie,
  2. możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia.

Miejsce pracy: Szczecin

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym drogą mailową na adres:

info@kancelaria-chmurak.pl

W tytule maila proszę o wpisanie „rekrutacja”.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 ze zm.)”.

Odpowiedź może zostać udzielona na niektóre z wybranych aplikacji.

Close Menu