Rajd rowerowy i ognisko w Tarzani w dniu 4 czerwca- rozpoczęcie zapisów

By 28 kwietnia 2023

Koleżanki i Koledzy,

z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu zapisów do udziału w imprezie plenerowej w dniu 4 czerwca. Rozpoczniemy rajdem rowerowym od godziny 9:00 na około jeziora Głębokie, a o 10:00 przeniesiemy się do Parku Linowego Tarzania, który będzie wówczas dostępny wyłącznie dla nas, a wykwalifikowani pracownicy Parku będą nam asystować w korzystaniu z wszystkich atrakcji. Jednocześnie rozpalone będzie ognisko (zapewniamy wodę, bułki i tradycyjne kiełbaski). Ale to nie wszystko- w tym roku udało nam się również uzyskać zgodę ZUK na zajęcie części plaży miejskiej, w efekcie czego na terenie około 200 m kw plaży do naszej wyłącznej dyspozycji będą specjalnie wynajęte przez nas na ten cel dmuchańce i inne atrakcje dla dzieci. Miłych wrażeń zatem z pewnością nie zabraknie.
Opłata za udział w imprezie w Tarzani wynosi 20,00 zł od osoby dorosłej (dzieci bez opłat). Udział wyłącznie w rajdzie rowerowym nie wiąże się z opłatą, jednak wymaga zapisania się, albowiem ze względów bezpieczeństwa musimy wiedzieć ile osób będzie uczestniczyć w rajdzie.
Jednocześnie przypominamy iż w tym roku nie organizujemy pikniku radcowskiego, w efekcie czego tym mocniej zachęcamy wszystkich amatorów imprez rodzinno-plenerowych do obecności w dniu 4 czerwca.
Zapisy pod linkiem: