Menu

Relacja z Balu Karnawałowego Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich

33949

Balowa reaktywacja…

Po ponad 9 latach Radzie OIRP udało się z sukcesem reaktywować bal karnawałowy, który odbył się 16 lutego w salach Hotelu Dana. Przyznajemy, że poszukiwanie dla niego odpowiedniej formuły, która gwarantowałaby powodzenie tej integracyjnej inicjatywie, zarówno w aspekcie oczekiwanych atrakcji jak i akceptowalnej partycypacji finansowej uczestników, przewijało się przez kilka kolejnych posiedzeń Rady i stawało się przedmiotem ożywionej dyskusji. Podjęliśmy jednak ryzyko jego organizacji i dzisiaj już można spokojnie powiedzieć, że było warto, a nawet, że zachęciło nas do analogicznych starań w przyszłości. Goście przybywali licznie, w pięknych wieczorowych strojach, a kreacje Pań na tle eleganckiego otoczenia wspaniale przystrojonej sali zapierały dech w piersiach.
Wspólną zabawę rozpoczęło losowanie prezentów w loterii fantowej. Szczęśliwcy stali się posiadaczami voucherów na spektakl w Teatrze Kameralnym, kolację w Hotelu Dana oraz weekendową przejażdżkę samochodem marki BMW. Stanowiło to jedynie preludium do fenomenalnego występu Michała Janickiego i Jego Przyjaciół z Teatru Kameralnego, których skecze rozbawiły nas, ale przede wszystkim wprawiły w atmosferę, w której można już tylko było zdobywać parkiet. Tancerze nie znikali z niego od pierwszych do ostatnich dźwięków muzyki tej nocy, a taneczny dyskurs nabrał takiego tempa, że DJ grał ponad godzinę dłużej niż planowano, a ostatni goście opuścili imprezę mocno po godz. 3.

Uprzejmie dziękujemy za wspólną zabawę wszystkim uczestnikom balu, pośród których oprócz radców prawnych znaleźli się również przedstawiciele innych profesji prawniczych, dzięki czemu wydarzenie zyskało jeszcze szerszy walor integracyjny nasze środowiska. Dla tych, którzy się nie zdecydowali pozostała fotorelacja dostępna na stronie Izby. Skoro tak fajnie udało się tym razem, za rok powinnyśmy to powtórzyć, aby w kolejnym powiedzieć, że ponownie Bal Radców Prawnych stał się tradycją naszej Izby.

Anna Biel
Wicedziekan Rady OIRP
Przemysław Mijal
Dziekan Rady OIRP

0