Szkolenie zawodowe: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych – tematyka: Podmiot ochrony (twórca czy pracodawca?); Twórczość pracownicza; Korzystanie z materiału naukowego; Udostępnianie dzieła naukowego osobom trzecim; Dozwolony użytek: chronionych utworów, prywatny, publiczny; Dozwolony użytek instytucji naukowych i oświatowych; Naruszenie prawa autorskiego i zasady odpowiedzialności.

By 25 marca 2015

17:00 – 19:45

Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych – tematyka:Podmiot ochrony (twórca czy pracodawca?); Twórczość pracownicza; Korzystanie z materiału naukowego; Udostępnianie dzieła naukowego osobom trzecim; Dozwolony użytek: chronionych utworów, prywatny, publiczny; Dozwolony użytek instytucji naukowych i oświatowych; Naruszenie prawa autorskiego i  zasady odpowiedzialności.

Więcej informacji: Harmonogram szkoleń