Skip to main content
search
0

Wyjazd integracyjny aplikantów

13150
By 10 listopada 2016,

Drodzy Aplikanci!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wyjeździe integracyjnym aplikantów OIRP w Szczecinie, który odbędzie się w dniach 9-11 grudnia 2016 r. w Świnoujściu.

Informujemy, że pobyt dla aplikantów dofinansowany jest przez OIRP w Szczecinie do równowartości 75% kosztów wyjazdu łącznie nie więcej niż 250,00 zł w przeliczeniu na  jednego aplikanta uczestniczącego w wyjeździe, pod warunkiem wzięcia udziału w wyjeździe więcej niż 30% wszystkich aplikantów – tj. więcej niż 50 osób.

W celu zgłoszenia uczestnictwa w wyjeździe proszę o dokonanie wpłaty (za pokwitowaniem) zaliczki w wysokości 170 złotych na ręce starosty. Zaliczka ta stanowi koszt jaki pokrywa aplikant a jej wpłata do dnia 22 listopada 2016 roku, jest warunkiem rezerwacji.

Miejsce wyjazdu: Interferie Medical Spa w Świnoujściu ****

Cena: 418 zł za osobę (w tym 250 zł dofinansowanie kosztów wyjazdu z OIRP w Szczecinie)

Termin: 9-11 grudnia 2016 r.

Do dyspozycji gości pozostają m.in. : komfortowe pokoje, basen, jacuzzi, dwa tory do kręgli, stół bilardowy. Cena obejmuje dwa noclegi ze śniadaniem, obiad w sobotę oraz dyskotekę z cateringiem oraz napojami.

Dodatkowych informacji w kwestii wyjazdu integracyjnego aplikantów udzielają starostowie poszczególnych roczników aplikacji.

Kierownik Szkolenia Aplikantów
mec. Elżbieta Dąbrowska

Close Menu