III Pomorski Ogólnopolski Rajd Pieszy Radców Prawnych – Bory Tucholskie 2016

By 12 kwietnia 2016,

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy, Drodzy Aplikanci Radcowscy!

W odpowiedzi na liczne zapytania dotyczące III Pomorskiego Ogólnopolskiego Rajdu Radców Prawnych w Gdańsku Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku oraz Komisja Kultury, Sportu i Rekreacji Krajowej Rady Radców Prawnych w Warszawie informuje, że tegoroczny Rajd odbędzie się w terminie  19-22 maj 2016 r. Tym razem przenosimy się w inny zakątek Pomorza, w Bory Tucholskie. Ten zakątek Polski obfituje w niezwykle urokliwe lasy i jeziora. Planujemy ugościć Państwa w Ośrodku Wypoczynkowym Soszko w miejscowości Drzewicz.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w domkach 4 osobowych. Domki składają się z dwóch sypialni dwuosobowych, salonu, łazienki oraz kuchni

Ramowy program imprezy:

Przyjazd 19 maja i uroczysta kolacja z pieczonym dzikiem. Następnego dnia wycieczka ok 9 km, 5h,  szlakiem leśnym z przewodnikiem w kierunku Małych Swornychgaci, skąd zabierze nas autobus. Obiadokolacja. Wieczór wolny, dla chętnych czekają kajaki i rowery. W sobotę jedziemy w okolice miejscowości Laska, skąd udamy się z przewodnikiem na szlak ścieżką przyrodniczą Dolina Kulawy – 5km, 3 h. Następnie pójdziemy do miejscowości Widno zakosztować wypieków z regionalnego pieca chlebowego (każdy otrzyma pyszne bułeczki oraz chleb). Potem wracamy do ośrodka na obiad. Wieczorem ognisko, kiełbaski, karkówka, chleb ze smalcem, ogórki, piwo. Wyjazd w niedzielę po śniadaniu.

Koszt

Koszt dla radców prawnych i aplikantów: 250 zł, dla osób spoza samorządu: 350 zł.

Koszt obejmuje zakwaterowanie i wyżywienie od kolacji w dniu 19 maja br. do śniadania w dniu 22 maja br., opiekę przewodnika podczas wycieczek, udział w programach towarzyszących.

Zgłoszenia

Chętnych prosimy o kierowanie zgłoszenia na kartach zgłoszenia drogą elektroniczną: e-mail: magdalena.moroz@oirp.gda.pl lub pocztą tradycyjną na adres Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku, ul. Nowe Ogrody 35, 80-803 Gdańsk, z dopiskiem Pomorski Rajd Radców Prawnych 2016.

Więcej informacji na stronie oirp.gda.pl

Karty zgłoszenia należy przesyłać wraz z dowodem uiszczenia opłaty za udział w rajdzie.

III Pomorski Ogolnopolski Rajd Radcow Prawnych – Program

Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku