Skip to main content
search
0

Kancelaria Radców Prawnych w z siedzibą w Szczecinie nawiąże współpracę lub zatrudni aplikanta radcowskiego lub radcę prawnego.

7461

Dynamicznie rozwijająca się Kancelaria z siedzibą w Szczecinie, poszukuje do stałej współpracy aplikantów radcowskich, niewykluczone nawiązanie współpracy z radcą prawnym.
Preferowane osoby młode, energiczne, dyspozycyjne, posiadające doświadczenie zawodowe przy obsłudze podmiotów gospodarczych, w szczególności w zakresie prawa korporacyjnego. Doświadczenie procesowe mile widziane.

Wymagania:

  • co najmniej roczne doświadczenie pracy w kancelarii radcy prawnego, czynne prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność organizacji czasu pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów, efektywność i dynamizm w działaniu, profesjonalizm i pełne zaangażowanie, zorientowanie na osiąganie zamierzonych celów,
  • nienaganna kultura osobista, staranność oraz samodzielność, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, bezwzględnie umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w młodym, dynamicznym i zgranym zespole oraz możliwość zdobycia doświadczenia przy pracy nad interesującymi i złożonymi projektami, a nadto atrakcyjne warunki współpracy.

CV wraz z listem motywacyjnym należy przesyłać na adres e-mail: kancelaria@radcaprawny-bd.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Close Menu