0

Krotoski Adwokaci

Jesteśmy kancelarią prawną działająca na rynku od ponad 30 lat. Oferujemy kompleksową i w pełni zindywidualizowaną obsługę prawną firm i osób fizycznych. Naszym potencjałem są ludzie.

Cenimy sobie rzetelność, ambicję i zaangażowanie.

W związku z rozwojem kancelarii poszukujemy do naszego zespołu dynamicznych i zaangażowanych osób na stanowisko:

Aplikant Radcowski

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • aktywny udział w obsłudze zleceń klientów biznesowych;
  • wsparcie adwokatów i radców Kancelarii w pracach związanych z obsługą Klientów;
  • opiniowanie umów;
  • badania due diligence;
  • przygotowywanie projektów pozwów, pism procesowych, opinii prawnych;
  • udział w rozprawach.

Wymagania:

  • aplikant radcowski I – II roku
  • rzetelności, sumienności i zaangażowania w pracę, odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków, samodzielność i dyspozycyjność.
  • doświadczenie w pracy w kancelarii
  • istotne są również dotychczas dobre wyniki w nauce.
  • dodatkowym atutem będą wcześniejsze praktyki i staże, a także praca w innej kancelarii.

Oferujemy:

  • możliwość objęcia patronatem,
  • udział w interesujących projektach,
  • zdobycie doświadczenia współpracy z przedsiębiorcami i umiejętności niezbędnych w przyszłej pracy adwokata lub radcy,
  • miłą i przyjazną atmosferę,
  • zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym.

CV należy kierować elektronicznie na adres: rekrutacja@krotoski-adwokaci.pl

Kancelaria zastrzega sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami

Close Menu