0

Oferta pracy dla aplikantów i radców prawnych

8576

KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH JOANNA WASILEWSKA & PARTNERZY
NAWIĄŻE WSPÓŁPRACĘ Z APLIKANTEM LUB
RADCĄ PRAWNYM KRÓTKO PO EGZAMINIE RADCOWSKIM

Miejsce pracy: Poznań

Wymagania:

  1. doświadczenie w pracy w kancelarii lub w obsłudze podmiotów gospodarczych,
  2. doświadczenie w zastępstwie procesowym,
  3. dobra znajomość procedury cywilnej, podstawowych zagadnień prawa cywilnego, prawa spółek i prawa gospodarczego oraz orientacja i umiejętność poruszania się w innych przepisach prawa,
  4. umiejętność samodzielnej analizy złożonych stanów faktycznych i prawnych, umiejętność analitycznego myślenia i konstruowania wniosków,
  5. umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  6. sumienność, wnikliwość, rzetelność i dokładność,
  7. wysoka kultura osobista,
  8. bardzo dobra znajomość  języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym języka prawniczego,
  9. dysponowanie samochodem w celu wyjazdów na rozprawy poza Poznań,
  10. dyspozycyjność minimum 4 dni w tygodniu (z wyłączeniem obowiązkowych zajęć w przypadku aplikantów).
  11. dobra znajomość pakietu MS Office.

Mile widziana:

  1. znajomość zagadnień prawa własności intelektualnej i prawa znaków towarowych
  2. znajomość prawa pracy.

Zakres zadań:

  1. wsparcie w bieżącej obsłudze Klientów,
  2. przygotowywanie pism procesowych i zastępstwo procesowe,
  3. sporządzanie i opiniowanie umów, protokołów, regulaminów i innych dokumentów prawnych,
  4. przygotowywanie analiz, informacji i opinii prawnych,
  5. udział w czynnościach bieżącej obsługi prawnej Klientów

Oferujemy:

  1. stałość współpracy,
  2. możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia,
  3. dużo samodzielności przy prowadzeniu spraw,
  4. przyjazną atmosferę

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym drogą mailową na adres:

joanna.wasilewska@mojprawnik.eu

W tytule maila proszę o wpisanie „rekrutacja” wraz z podaniem „aplikant” lub „radca prawny”

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 ze zm.)”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Close Menu