Skip to main content
search
0

Piknik z Radcą Prawnym

11895
By 19 sierpnia 2016,

Koleżanki, Koledzy,

w dniu 4 września (niedziela) w restauracji Willa Ogrody przy ul. Wielkopolskiej 19 odbędzie się impreza rodzinna pod nazwą „Piknik z Radcą Prawnym”. Piknik trwać będzie od godziny 13:00 do godziny 19:00. W tym czasie dostępne będą liczne atrakcje rekreacyjne i sportowe, dedykowane w szczególności najmłodszym uczestnikom imprezy. Bogate menu, w tym również przeznaczone dla wegetarian, tradycyjnie zapewni Szef Kuchni restauracji Willa Ogrody.

Podczas Pikniku wyeksponowane zostaną samochody marki premium BMW i MINI. Uczestnicy imprezy będą mieli możliwość odbycia jazdy próbnej samochodem MINI Cooper Clubman oraz MINI JW. Dodatkowo nasz partner dealer BMW i MINI Bońkowscy zaprosi zainteresowanych uczestników na jazdy próbne do salonu samochodowego mieszczącego się w Ustowie. W trakcie Pikniku obędzie się również loteria, w której do wygrania będą bardzo atrakcyjne gadżety MINI. Wszystkich chętnych zapraszamy gorąco do zabawy.

Radców prawnych i aplikantów zainteresowanych udziałem w Pikniku prosimy o zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25 sierpnia. Termin ten związany jest z koniecznością potwierdzenia ilości uczestników do restauracji Willa Ogrody. Zgłoszeń należy dokonywać poprzez email sekretariat@oirp.szczecin.pl lub też telefonicznie (91)4882722. W zgłoszeniu prosimy o wskazanie ilości osób towarzyszących oraz wieku dzieci uczestniczących w Pikniku.

Albert Kuźmiński
Rzecznik Prasowy OIRP Szczecin

Autorem zdjęcia w animacji jest Tomasz Pasula

 

Close Menu