Prośba o przesłanie aktualnych adresów mailowych oraz uwag co do funkcjonalności strony

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

W imieniu Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie zwracam się z prośbą do wszystkich radców prawnych i aplikantów radcowskich zainteresowanych otrzymywaniem wiadomości z samorządu drogą mailową o przesłanie aktualnych adresów email na adres: sekretariat@oirp.szczecin.pl.

Pragnę przy tym zauważyć, iż na obecnym etapie rozwoju technologii mailing jest podstawową formą komunikacji szczecińskiego samorządu radcowskiego z jego członkami. Za pośrednictwem poczty elektronicznej członkowie samorządu są na bieżąco informowani, w formie biuletynu, o działalności Rady OIRP, a w formie newslettera przekazywane są komunikaty kierowane do członków samorządu oraz informacje o wydarzeniach organizowanych przez Izbę.

Zachęcam również do odwiedzania strony internetowej Izby zlokalizowanej pod adresem www.oirp.szczecin.pl. Znajdziecie tam Państwo najświeższe informacje o działalności Okręgowej Izby Radców Prawnych, a za pośrednictwem umieszczonej tam platformy Extranet załatwicie najistotniejsze sprawy związane z przynależnością do samorządu radcowskiego (np. wniosek o wydanie legitymacji, aktualizacja informacja o sposobie wykonywania zawodu, czy sprawdzenie ilości punktów zdobytych w danym cyklu szkoleniowym). Obecnie trwają prace nad przebudową tej strony, w celu zwiększenia jej funkcjonalności oraz zsynchronizowania z tworzonymi profilami Izby w mediach społecznościowych typu facebook oraz twitter. W związku z trwającymi pracami modernizacyjnymi zwracam się do Państwa, jako odbiorców i ostatecznych użytkowników strony internetowej Izby, z prośbą o przesyłanie do dnia 31 sierpnia br., na powyższy adres poczty elektronicznej, sugestii co do funkcjonalności, które nowa strona internetowa powinna zawierać.

Sekretarz Rady OIRP w Szczecinie
Piotr Sydor