Status prawny małżonków w spółkach cywilnych i handlowych

Informuję że w dniu 23 października 2015 roku w Szczecinie odbędzie się organizowana przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Instytut Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk konferencja naukowa „Status prawny małżonków w spółkach cywilnych i handlowych”. Informacje dotyczące programu konferencji oraz warunków uczestnictwa, znajdą Państwo w załączonym do ogłoszenia zaproszeniu.

Udział w konferencji wiązać się może z uzyskaniem punktów szkoleniowych (4 punkty), które zostaną naliczone po uzyskaniu od organizatora zaświadczenia potwierdzającego udział.

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać chęć udziału w konferencji do dnia 24 lipca 2015 r. drogą emailową na adres: kmalinowska@mec.univ.szczecin.pl.

r.pr. Adam Jędrzejewski
kierownik biura
OIRP w Szczecinie

Konferencja Status prawny małżonków U.Szcz.